Siyaset Kitapları

Küçük Olimposlular 3. Kitap PDF indir

Küçük Olimposlular 3. Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Küçük Olimposlular 3. Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Suzanne Williams tarafından kaleme alınan Küçük Olimposlular 3. Kitap kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Küçük Olimposlular 3. Kitap kitabını 9789759997298 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Küçük Olimposlular 3. Kitap kitap özeti, Küçük Olimposlular 3. Kitap pdf oku, Küçük Olimposlular 3. Kitap yandex, Suzanne Williams e-kitap pdf, Küçük Olimposlular 3. Kitap PDF Drive, Küçük Olimposlular 3. Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Küçük Olimposlular 3. Kitap PDF Oku

Küçük Olimposlular 3. Kitap Kısa Özet

Küçük Olimposlular bu kez de Karanlığın Miğferi`nin peşinde. Miğferi bulmak için Yer Altı Dünyası`na gitmeleri gerek. Zeus ile Poseidon buradan pek hoşlanmasa da Hades halinden fazla tatmin. Bir de şu dost mu düşman mı belli olmayan üç başlı, dev köpek olmasa…

“Şimşekler Adına! O şeyi ejderha köpeğin kuyruğundan kopardın!” dedi Zeus.

“Kuyruğundan mı?” dedi Hades. “Onu odun parçası sanmıştım ben!”

“Koşun!” diye bağırdı Poseidon.Hades, ayağa kalkmaya fırsat bulamadan köpek, üç başını ona yaklaştırdı. Üç ağzını açınca bıçak kadar keskin dişleri yaşandı.

Hades`in kurtulamayacağını düşünen Zeus, nefesini tuttu…

Küçük Olimposlular 3. Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu