Edebiyat Kitapları

Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 PDF indir

Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rachel Caine tarafından kaleme alınan Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 kitabını 9786053045663 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 kitap özeti, Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 pdf oku, Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 yandex, Rachel Caine e-kitap pdf, Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 PDF Drive, Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 PDF Oku

Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 Kısa Özet

Dünyadaki bütün bilgileri kendisine saklayan Büyük Kütüphane, sırlarını herkesten acımasızca gizliyor. Lakin bir grup asi, Kütüphane’nin başındaki zorbaya kafa tutmaya ve bilginin kaderini değiştirmeye kararlı.

Jess Brightwell ve sürgündeki dostları Londra’dan kaçıp kendilerini Philadelphia’da buldular. Teslim olmaktansa kitapları yakmayı tercih edenlerin şehrinde çok da güvende oldukları söylenemez. Ama ellerinde pazarlık yapabilecekleri bir bilgi var: Kütüphane’nin hükmünü yıkacak bir makine yapabilirler.

Zamanları azalıyor. Hayatta kalmak için ya tek bir kişi gibi nefes alacaklar veya hep birlikte ölecekler. Vakit düşmanın karşısına çıkma ve Büyük Kütüphane’nin özünü kurtarma vakti. En yakınlarını feda etmek pahasına…

 

*Morganville Vampirleri* serisi ile ünlenen Rachel Caine’in *Büyük Kütüphane* serisi, üçüncü romanı Kül ve Tüy ile sürdürmekte. Mürekkep ve Kemik ile Kâğıt ve Ateş’te müthiş maceralar ve beklenmedik tehlikelerle yüz yüze kalan kahramanlar, bu kez Büyük İskenderiye Kütüphanesi’ni kurtarabilmek için kendilerini ateşe atmaya hazır. Hem de kelimenin tam anlamıyla.

Jess Brightwell ve sürgündeki dostları, Londra’dan kaçıp kendilerini Yakıcılar şehri Philadephia’da buldular. Vakitleri azalıyor. Kendilerini ve Büyük Kütüphane’yi kurtarabilmek için sahip oldukları tek şey ise cesaretleri ve hayatta kalmaları karşılığında pazarlayabilecekleri bilgileri.

Caine’in steampunk sayılabilecek atmosferi, fantastik ve bilimkurgu dünyalarını ustaca harmanlıyor. Yazarın kendine özgü şakali ve kimi zaman edebi dili ile dokunmuş, hız kesmeyen aksiyonla örülü bu hikâyesi, okurun yine başını döndürecek.

 

 

Kül ve Tüy – Büyük Kütüphane 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu