Edebiyat Kitapları

Kumdan Yürek PDF indir

Kumdan Yürek PDF indir, e-kitap sitemizde Kumdan Yürek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abdulrazak Gurnah tarafından kaleme alınan Kumdan Yürek kitabı 292 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kumdan Yürek kitabını 9789750531668 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kumdan Yürek kitap özeti, Kumdan Yürek pdf oku, Kumdan Yürek yandex, Abdulrazak Gurnah e-kitap pdf, Kumdan Yürek PDF Drive, Kumdan Yürek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kumdan Yürek PDF Oku

Kumdan Yürek Kısa Özet

Kumdan Yu¨rek, 1960’ların Zanzibarı’ndan 1990’ların Londrası’na uzanan yu¨rek parçalayıcı bir su¨rgu¨n, göç ve ihanet hikâyesi. Anne-babasının geleneksel Zanzibar toplumunda ayrı olmalarına anlam veremeyen Salim, sır ve kâbus dolu bu du¨nyadan amcası Amir’in yardımıyla uzaklaşıp Londra’ya yerleşir. Ama Londra, umduğu gibi bir cennet olmaktan çok uzaktır. İngiltere’de yaşadıgı acı tecru¨belerle olgunlaşan Salim öte yandan da ailesinin bu¨yu¨k ve karanlık sırrını merak etmeyi su¨rdu¨ru¨r.

Zanzibar’ı ziyaretinde babasının ona açıkladığı aile sırrı Salim’i derin bir kedere su¨ru¨kler. Kumdan Yu¨rek, Shakespeareyen bir sırrın etrafında öru¨lmu¨ş unutulmaz bir roman. *Kumdan Yu¨rek, sınıf, cinsiyet ve askın iktidar iliskilerine bagımlılıgını yu¨rek burkucu bir biçimde gösteren bir şaheser.* Kamıla Shamsıe *Kumdan Yu¨rek, hu¨zu¨nle zarafetin muazzam bir karışımı.* Suzy Keay

Kumdan Yürek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu