Teknoloji Kitapları

Kurantum Fizik PDF indir

Kurantum Fizik PDF indir, e-kitap sitemizde Kurantum Fizik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yavuz Özmen tarafından kaleme alınan Kurantum Fizik kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kurantum Fizik kitabını 9786055669713 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kurantum Fizik kitap özeti, Kurantum Fizik pdf oku, Kurantum Fizik yandex, Yavuz Özmen e-kitap pdf, Kurantum Fizik PDF Drive, Kurantum Fizik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kurantum Fizik PDF Oku

Kurantum Fizik Kısa Özet

Bilim adamlarıysa Gök kavramıyla uzayı, Yer kavramıyla dünyayı tanımlarken “Göğe çıkmak” tanımıyla da “gökyüzüne (uzaya)” çıkmayı tanımlarken, teknik olarak yeryüzünde dolaşan her şeyin gerçekte uzayda olduğunu göz ardı ediyordular.

Vahiylerin beyanına göre mutlak var olan yedi kat gök ve bir o kadar sayıda yer, nerededir ve nasıl bir fiziki yapıya sahip olmalıdır? Yerin yedi kat olmasının sebebi hikmeti nedir?
Vahiylerdeki gök ve yer ile alakalı anlatılar atom ve elementlerle alakalıydi.

Kitapta bulunan anlatıların tamamı Kur’an kitabının ifadelerine dayanmaktadır. O, bir bilim kitabıdır.

Bilim dünyasının her yeni icadının açıklamasu yapıldıktan sonra “İşte bakın Kuran’da yazıyormuş” demek yerine, halen bilinmeyen şeyleri şimdi burada ilk kez ve herkesten önce ileri sürüyoruz.

Kurantum Fizik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu