PDF İndir

Kurt Gölü PDF indir

Kurt Gölü PDF indir, e-kitap sitemizde Kurt Gölü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Verdon tarafından kaleme alınan Kurt Gölü kitabı 472 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kurt Gölü kitabını 9786059702249 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kurt Gölü kitap özeti, Kurt Gölü pdf oku, Kurt Gölü yandex, John Verdon e-kitap pdf, Kurt Gölü PDF Drive, Kurt Gölü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kurt Gölü PDF Oku

Kurt Gölü Kısa Özet

Gördüğünüz bir kabus, cinayet silahı olarak kullanılabilir mi?

Ülkenin değişik mekanlarinde yaşayan dört birinin tek ortak noktası; aynı rüyayı gördüklerini ve bu rüyada kurt başlı bir hançerle öldürüldüklerini söylemiş olmalarıdır. Dördü de bu ifadelerinden hemen sonra, bilekleri kesilmiş halde bulunur ve yanı başlarında hepsini ölüme götüren kurt başlı bir hançer duruyordur. Onları intihara götüren bu kabuslar mıydı?

Bir anda tüm dikkatler, ürkütücü atmosfere sahip Kurt Gölü diye bilinen yerde, hipnoz terapileri yapan Psikolog Richard Hammond’a yönelir. Her bir kurban ölmeden kısa bir süre önce Hammond ile Kurt Gölü’nde hipnoz terapisi görmüştür.

Kurt Gölü’nün şeytani esrarengizliğinde en az onu tuzağa azaltan kar fırtınası kadar acımasız olan düşmanları, ne pahasına olursa olsun Gurney’i gerçeklerden uzak tutmaya kararlıdırlar. Duygusal açıdan kırılma noktasına gelen Gurney, şuana dekki en korkunç düşmanı ile kendini ölümcül bir oyunun içinde bulur.

Kurt Gölü PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu