Edebiyat Kitapları

Kurtlara Selam Söyle PDF indir

Kurtlara Selam Söyle PDF indir, e-kitap sitemizde Kurtlara Selam Söyle kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lauren Wolk tarafından kaleme alınan Kurtlara Selam Söyle kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kurtlara Selam Söyle kitabını 9786057843272 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kurtlara Selam Söyle kitap özeti, Kurtlara Selam Söyle pdf oku, Kurtlara Selam Söyle yandex, Lauren Wolk e-kitap pdf, Kurtlara Selam Söyle PDF Drive, Kurtlara Selam Söyle Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kurtlara Selam Söyle PDF Oku

Kurtlara Selam Söyle Kısa Özet

Yaşamım altüst olduğunda bir güz vaktiydi. Bildiğim tüm hayatları yakıp yıkan, herkesi mahveden bir savaş tepemize kâbus gibi çökmüştü. Dört yanımız yalanlarla ve kederle sarılıydı. Küçücük bir çocuktum fakat bazı şeyler, yaşamımın ne kadar uzun olursa olsun titrek bir alevden fazlası sayılamayacağını görmemi sağlamıştı.

Acı tıpkı okyanus gibiydi. Her yerden sızıyor, her şeyi ele geçiriyor, hiçbir sınır tanımıyordu. Onu durdurmanın imkânı yoktu. Ama zaten bazı zamanlar yüzmeyi öğrenip kurtulmadan önce dibe batmak gerekirdi. Ben de öyle yaptım. Yüzmeyi öğrendim fakat önce dibe battım.

Kurtlara Selam Söyle PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu