Edebiyat Kitapları

Kurtların Hükmü – Rule of Wolves PDF indir

Kurtların Hükmü – Rule of Wolves PDF indir, e-kitap sitemizde Kurtların Hükmü – Rule of Wolves kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Leigh Bardugo tarafından kaleme alınan Kurtların Hükmü – Rule of Wolves kitabı 624 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kurtların Hükmü – Rule of Wolves kitabını 9786254486241 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kurtların Hükmü – Rule of Wolves kitap özeti, Kurtların Hükmü – Rule of Wolves pdf oku, Kurtların Hükmü – Rule of Wolves yandex, Leigh Bardugo e-kitap pdf, Kurtların Hükmü – Rule of Wolves PDF Drive, Kurtların Hükmü – Rule of Wolves Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kurtların Hükmü – Rule of Wolves PDF Oku

Kurtların Hükmü – Rule of Wolves Kısa Özet

Kurtlar etraflarini sararken ravka’nın zamani daralıyor.

İblis Kral. Fjerda’nın büyük ordusu işgal için harekete geçerken Nikolai Lantsov tüm zekâsını, çekiciliğini ve hatta içindeki canavarı bile bu savaşı kazanmak için kullanmaya hazırdır. Lakin imkânsızı olabilecek kılmaya kabiliyeti olan bu genç kral, önlerine çıkan karanlık tehdidi aşacak güce sahip değildir.

Fırtına Cadısı. Zoya Nazyalensky savaş yüzünden fazla şey kaybetmiştir. Akıl hocasının öldüğüne ve en büyük düşmanının dirildiğine şahit olmuştur. Artık bir arkadaşını daha toprağa vermek istemeyen Zoya, güçlerini tercih ederek ülkesinin ihtiyaç duyduğu silaha dönüşmek zorunda kalır. Bedeli ne olursa olsun.

Acıların Kraliçesi. Farklı bir kimlikle Fjerda topraklarında yaşayan Nina Zenik, kimliğinin ortaya çıkması ve ölme tehdidine karşı, ülkesi için Fjerda’nın savaş taktiklerini öğrenmeye çalışır. İçinde kaynayan intikam hissi yüzünden ülkesinin özgürlüğü tehlikeye düşebilir ve kırılan kalbi bir daha asla iyileşmeyebilir.

KRAL. GENERAL. CASUS. Birlikte, karanlıkta bir gelecek inşa edecek veya bir ulusun çöküşünü izleyecekler.

Kurtların Hükmü – Rule of Wolves PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu