Ekonomi Kitapları

Kurumsal İç İletişim PDF indir

Kurumsal İç İletişim PDF indir, e-kitap sitemizde Kurumsal İç İletişim kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İdil Türkmenoğlu tarafından kaleme alınan Kurumsal İç İletişim kitabı 127 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kurumsal İç İletişim kitabını 9786059367493 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kurumsal İç İletişim kitap özeti, Kurumsal İç İletişim pdf oku, Kurumsal İç İletişim yandex, İdil Türkmenoğlu e-kitap pdf, Kurumsal İç İletişim PDF Drive, Kurumsal İç İletişim Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kurumsal İç İletişim PDF Oku

Kurumsal İç İletişim Kısa Özet

Pozitif Yönetim’in Yazarından Liderlere, İnsan Kaynakları ve İletişim Profesyonellerine Rehber Bir Kitap

Bir gün bizim Erhan çavuşa *Askere söyle kantinden bir kremalı bisküvi alsın gelsin…* diyor. Çavuş o askere, o da postaya dile getiriyor, beş dakikalık mesafe ama yarım saat sonra ter içinde geliyor asker: *Gomutanım hiçbir yerde gıymalı pisküüt galmamış…* Bizde önderler söyleyeceklerini direkt söylemedikleri için tüm çalışanlar Koridor FM dinler. Açık ve direkt olmak iyidir dostlarım. Kitap tam kalbinize dokunacak, hele böyle bir ülkede… İdil hep güzellikler katıyorsun etrafa. Dostlukla.

– Ahmet Şerif İzgören, Eğitmen-Yazar

İyi bir yemek tarifini daha okurken anlarsınız. İdil de ne yazarsa, anlatmak ve içtenyetle paylaşmak, değer katmak için yazar. Hepsi denenmiş, güvenilir, özgün tariflerdir. Arif olana!

– Atilla Yerlikaya, İletişimci-Kurumsal İlişkiler Enstitüsü Başkanı

Kurum İçi İletişim kavramını içselleştirmiş kurumların rakamının artmasında sevgili İdil gibi başarılı yöneticilerin önemi büyük. Bu mühim eser, genç iletişimcilere ve yöneticilik yolunda ilerleyen gençlere, mutlu çalışanlarıyla dünya ile rekabet etmeyi amacında olan yöneticilere yön gösterici ve ufuk açısı olacaktır.

– Fügen Toksü, Stratejik İletişim Danışmanı-Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (eski) Başkanı

İdil Türkmenoğlu bu kitabında, bizzat tecrübelerinden süzdüğü bilgi birikimini hemen hemen akademik bir çalışma titizliğiyle yaptığı araştırmalarla birleştirmiş. Yanlış bilinmesin, bu kitap sıkıcı ve zor okunan bir akademik çalışma değil, tam tersine önderler, iletişim profesyonelleri ve insan kaynakları uzman kişilerının bir solukta okuyup, her daim el altında tutacakları bir rehber olmuş. Bu kitap bir iletişimci olarak benim de başucu kitabım olacak.

– Ergun Gümrah, Goodworks İletişim Danışmanlığı Başkanı–İletişim Danışmanları (Eski) Başkanı

Yönetimin aldığı kararlar ardından, büyük bir lansmanla *yeni dönem* konuşmaları yaparak değişim olmuyor. Yöneticilerin, süreçler kadar, duyguları da anlamak için çaba sarf etmeleri gerekiyor. Kurum içi iletişimde hata payını azaltmak için araştırmalara, stratejilere ve uzman görüşlerine ihtiyaç var. Bu kitap bilimsel ve profesyonel bakış açısıyla bir açığı dolduruyor.

– Dr. Fatoş Karahasan, Öğretim Görevlisi-Gazeteci Yazar

Kurumsal İç İletişim PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu