Roman Kitapları

Küskünler Adası PDF indir

Küskünler Adası PDF indir, e-kitap sitemizde Küskünler Adası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Feyza Özlem Böketin tarafından kaleme alınan Küskünler Adası kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Küskünler Adası kitabını 9786057813305 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Küskünler Adası kitap özeti, Küskünler Adası pdf oku, Küskünler Adası yandex, Feyza Özlem Böketin e-kitap pdf, Küskünler Adası PDF Drive, Küskünler Adası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Küskünler Adası PDF Oku

Küskünler Adası Kısa Özet

Sevgili Yoksul Bey,

Her şey, İlginçliğin Paşaları’nda sizin Küskünler Adası’nı tanıttığınız gün başladı. Sizi alakayla izlerken programdaki kişi ve sohbetlerin bizim yaşamımızla da bir ilgisi bulunacağını ve yaşamımızın bir anda değişeceğini bilmiyorduk. Bunu sizler de bilmiyordunuz tabi ki.

Dedesinin böyle başlayan mektubundan sonra ailesi ile birlikte Turna’nın yolu Küskünler Adası’na düşer. Bu ada, ismi bile olmayan bakımsız bir adayken Yoksul Bey tarafından satın alınmış, yaşanır hale getirilmiş ve bir isme kavuşturulmuştur. Yoksul Bey, küstüğü kalabalıklardan uzakta, bu adada yaşamaktadır. İnsanlardan uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunu ispatlaması şartıyla başkalarını da bu yüz haneli adaya kabul edebileceğini söylemektedir.

Ada sakinlerinin ortak amacı huzur bulmaktır. En çok da Turna’nın içine düştüğü *fantastik* olarak da tanımlanabilecek enteresan, gizemli, akıl almaz durum ve olaylara rağmen bakalım aradıkları huzuru bulabilecekler mi?

Küskünler Adası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu