Edebiyat Kitapları

Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları PDF indir

Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları PDF indir, e-kitap sitemizde Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları kitabı 646 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları kitabını 9786050973877 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları kitap özeti, Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları pdf oku, Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları yandex, Suzanne Collins e-kitap pdf, Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları PDF Drive, Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları PDF Oku

Enerjisini hırsından alıyor.
Azmini, rekabetten.
Ama güce ulaşmanın bir bedeli var.

Onuncu Açlık Oyunları’nı başlatacak hasat gününün sabahı. Başkent’te, on sekiz yaşındaki Coriolanus Snow akıl hocası olarak katılacağı Oyunlar’a hazırlanıyor. Başarılı olmak istiyor ve bunun için tek bir şansı var.

Bir zamanların görkemli Snow ailesi zor zamanlardan geçiyor ve ailenin kaderi, Coriolanus’un cazibesiyle, zekâsıyla, hamleleriyle diğer akıl hocalarını gölgede bırakıp haracını Oyunlar’ın galibi yapmasına bağlı. Ama şans ondan yana değil. Coriolanus’a kötülerin en kötüsü 12. Mıntıka’nın kız haracına akıl hocalığı yapmak gibi onur kırıcı bir görev veriliyor. Artık kaderleri birbirine bağlı. Coriolanus’un yaptığı her seçim onları galibiyete veya mağlubiyete, zafere veya yenilgiye götürebilir. Arenanın içinde ölümüne bir dövüş sürüyor. Arenanın dışında ise, talihsiz haracına yakınlık duymaya başlayan Coriolanus kurallara uyma zorunluluğuyla, bedeli ne olursa olsun yaşama arzusu içinde kalıyor.

Kuşların ve Yılanların Şarkısı – Açlık Oyunları PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu