Macera Kitapları

Kutsal Meclis PDF indir

Kutsal Meclis PDF indir, e-kitap sitemizde Kutsal Meclis kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ted Dekker tarafından kaleme alınan Kutsal Meclis kitabı 468 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Kutsal Meclis kitabını 9786055872380 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Kutsal Meclis kitap özeti, Kutsal Meclis pdf oku, Kutsal Meclis yandex, Ted Dekker e-kitap pdf, Kutsal Meclis PDF Drive, Kutsal Meclis Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kutsal Meclis PDF Oku

Kutsal Meclis Kısa Özet

New York Times`ın en iyi satan yazarlar listesindeki Ted Dekker bu sürükleyici romanında, kurbanlarını bilinmeyen nedenlerle öldüren bir seri katili ve onu yakalamayı takıntı haline getirmiş bir psikoloğu anlatıyor.

FBI davranış uzmanı Daniel Clark dinin toplumun en büyük düşmanı olduğu hususunda yaptığı açıklamalarla ünlü olmuştur. Daniel`ın bilmediği şey, Havva olarak bilinen seri katilin peşinden gitme hususundaki takıntısının onun elinden ölüme gideceği gerçeğidir. Daniel öldükten yirmi dakika sonra tekrar hayata döndüğünde, yaşamındaki bu eksik yirmi dakika yakasını bırakmayacaktır artık.

Kısa süre sonra Havva`yı durdurmanın tek yolunun bu yirmi dakikayı geri almak olduğunu öğrenecektir. Bunun için tekrar ölmesi gerekmektedir ama hem kendi hem de Havva ile ilgiliki gerçekleri öğrenmek istiyorsanız kaç kez ölecektir?

Daniel, Havva`yı durdurmak için din hususundaki önyargıları ve modern dünya çapındaki şeytan takıntılarıyla yüzleşmek zorundadır.

Ted`in sözcükleri sayfaları çiçeği burnunda bir çarpıcı şiddet ve gerçeklikle atlıyor… Kutsal Meclis gerçekten de yazarın kariyerindeki en iyi roman. Amazon.com

Eğer bu sene bir gerilim okuyacaksanız bu Kutsal Meclis olsun. Okuyucuları yerine zımbalayacak türden, iyi ile kötü içindeki savaşın yüksek oktanlı gerilimi. The New York Times

Çok sıkı ve sert çarpan bir hikaye… Dekker`in en iyi çalışması. Barnes and Noble

 

Kutsal Meclis PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu