Edebiyat Kitapları

Labirent: Deli Sarayı PDF indir

Labirent: Deli Sarayı PDF indir, e-kitap sitemizde Labirent: Deli Sarayı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. James Dashner tarafından kaleme alınan Labirent: Deli Sarayı kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Labirent: Deli Sarayı kitabını 9786254102486 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Labirent: Deli Sarayı kitap özeti, Labirent: Deli Sarayı pdf oku, Labirent: Deli Sarayı yandex, James Dashner e-kitap pdf, Labirent: Deli Sarayı PDF Drive, Labirent: Deli Sarayı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Labirent: Deli Sarayı PDF Oku

Kayran. Labirent. 

Alev. İSYAN koridorları.

Lakin Newt artık dostlarıyla 

paylaşamayacağı bir sorunla 

yüz yüze: Işıl.

Newt, virüse yenilip giderek deliliğin ötesine geçtiği sırada dostlarının onu çaresizce izleyeceği düşüncesine katlanamamaktadır. Tek bir not bırakarak Kayranlılar gelmeden önce Kayaç’tan ayrılıp virüslülerin arasına gider ve umudunu yitirenlerin kendilerini buldukları son yer olan Deli Sarayı’na varır.

Arkadaşlarından uzaklaşmaya çalışan Newt, Keisha adında genç bir anne ile oğlu Dante’yle karşılaşır. İkisi onu hayal bile edemeyeceği bir biçimde kurtaracaktır. Newt ise kaçınılmaz sona doğru ilerlerken yeni bir amaç uğruna elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

Son İsyan’dan sonra yaşanan hadiseleri anlatan Deli Sarayı’nda, Newt ile korkunç bir hale bürünen yaşamında anlam arayışı geniş bir şekilde bir biçimde ele alınıyor.

Bir biçimde içeri girmeyi başardılar. 

Beni diğer delilerle birlikte yaşamam için götürüyorlar.

Böylesi daha iyi. 

Arkadaşım olduğunuz için teşekkürler.

Hoşça kalın.

Labirent: Deli Sarayı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu