PDF İndir

Lanetli Kral PDF indir

Lanetli Kral PDF indir, e-kitap sitemizde Lanetli Kral kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Holly Black tarafından kaleme alınan Lanetli Kral kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Lanetli Kral kitabını 9786050972702 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lanetli Kral kitap özeti, Lanetli Kral pdf oku, Lanetli Kral yandex, Holly Black e-kitap pdf, Lanetli Kral PDF Drive, Lanetli Kral Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lanetli Kral PDF Oku

Lanetli Kral Kısa Özet

İktidarı ele geçirmek zordur, ama korumak daha da zordur.

Jude, bir fani olarak kendini Periler Diyarı’na kabul ettirmeyi sonunda başarıyor. Üstelik zalim prens Cardan’ı kral yapıp, onu kendine bağlayarak. Lakin bir yıl bir gün sürecek gölge iktidarı tehlikelerle örülü. Küçük kardeşi Oak’ı korumalı ve entrikalarla dolu taht kavgalarından sağ salim çıkmayı başarmalı. Ama bu, sandığı kadar kolay görünmüyor; bir taraftan Yüce Kral Cardan’ı ve ona karşı hissettiği karmaşık duygularını kontrol etmek, diğer taraftan sürekli olarak değişen ittifaklara karşı uyanık olmak zorunda. Öz babasının katili General Madoc ve taht için her türlü ihaneti göze alan Balekin ile Sualtı Kraliçesi onun ufak bir hatasını bekliyor. Daha da kötüsü, nefesini ensesinde hissettiği beklenmedik ihanete karşı da hazırlıklı olmak zorunda.

Bir zamanlar uzun gibi gelen bir yıl bir günlük süre artık bitmek üzere. Jude hem kendi hem sevdiklerinin yaşamı için savaşmak, her zaman kuvvetli olmak zorunda; yorulmadan, art arda, daha kuvvetli vurabilmek için…

Çoksatan yazar Holly Black’ten, Peri Halkı Serisi’nin ikinci kitabı Lanetli Kral…

İktidar mücadeleleri ve entrikalarla dolu bir peri masalı.

*Holly Black gerçek bir Periler Kraliçesi.*

-Victoria Ayahutrd

Lanetli Kral PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu