Edebiyat Kitapları

Lanetlilerin Krallığı – Ciltli PDF indir

Lanetlilerin Krallığı – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Lanetlilerin Krallığı – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kerri Maniscalco tarafından kaleme alınan Lanetlilerin Krallığı – Ciltli kitabı 384 sayfadan oluşup, 09.06.2022 kapak olarak yayınlanmıştır. Lanetlilerin Krallığı – Ciltli kitabını 9786258133028 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lanetlilerin Krallığı – Ciltli kitap özeti, Lanetlilerin Krallığı – Ciltli pdf oku, Lanetlilerin Krallığı – Ciltli yandex, Kerri Maniscalco e-kitap pdf, Lanetlilerin Krallığı – Ciltli PDF Drive, Lanetlilerin Krallığı – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lanetlilerin Krallığı – Ciltli PDF Oku

Lanetlilerin Krallığı – Ciltli Kısa Özet

Kötülerin Kraliçesi olmayı kabul eden Emilia, Cehennem Prensi Öfke ile birlikte Yedi Çember’e doğru yola çıkar. Orada kendisini lanetlilerin hüküm sürdüği bir dünya beklemektedir.

Yedi Çember’e gelen Emilia şaşaalı saraylar, gizemli davetler, birbirine ihanet eden prensler ve kafa karıştırıcı ipuçlarıyla dolu bir dünyayla yüz yüze kalır. Bir zamanlar müttefiki olan Öfke’ye yeniden güvenebilecek midir? Yoksa Öfke ondan doğasıyla alakalı tehlikeli sırlar mı saklıyordur?

Lanetlilerin Krallığı’nda ilk kural kimseye güvenmemektir.
 

Lanetlilerin Krallığı – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu