Edebiyat Kitapları

Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF indir

Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kerri Maniscalco tarafından kaleme alınan Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabı 2789714957487 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabını Ciltli numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı kitap özeti, Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı pdf oku, Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı yandex, Kerri Maniscalco e-kitap pdf, Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF Drive, Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF Oku

Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı Kısa Özet

Kötülerin Kraliçesi olmayı kabul eden Emilia, Cehennem Prensi Öfke ile birlikte Yedi Çember’e doğru yola çıkar. Orada kendisini lanetlilerin hüküm sürdüği bir dünya beklemektedir.

Yedi Çember’e gelen Emilia şaşaalı saraylar, gizemli davetler, birbirine ihanet eden prensler ve kafa karıştırıcı ipuçlarıyla dolu bir dünyayla yüz yüze kalır. Bir zamanlar müttefiki olan Öfke’ye yeniden güvenebilecek midir? Yoksa Öfke ondan doğasıyla alakalı tehlikeli sırlar mı saklıyordur?

Lanetlilerin Krallığı’nda ilk kural kimseye güvenmemektir.

Lanetlilerin Krallığı – Yan Boyamalı Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu