Eğitim Kitapları

Letaif-i Hace Nasreddin PDF indir

Letaif-i Hace Nasreddin PDF indir, e-kitap sitemizde Letaif-i Hace Nasreddin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Letaif-i Hace Nasreddin kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Letaif-i Hace Nasreddin kitabını 9786053511915 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Letaif-i Hace Nasreddin kitap özeti, Letaif-i Hace Nasreddin pdf oku, Letaif-i Hace Nasreddin yandex, Kolektif e-kitap pdf, Letaif-i Hace Nasreddin PDF Drive, Letaif-i Hace Nasreddin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Letaif-i Hace Nasreddin PDF Oku

Letaif-i Hace Nasreddin Kısa Özet

Toplumsal hafızamızın en kıymetli hazinelerinden birisi olan Osmanlıca eserler ve bu alfabe kullanılarak oluşturulan kıymetli belgeler bugün birçoğumuz için meçhul hükmündedir. Tarihsel izleğe ve değerlere sahip çıkabilmek adına Osmanlıca okur yazarlığı bu yolun ilk adımı hükmündedir. Bu düşünceyle yola çıkarak hazırladığımız Osmanlıca Eğitim Seti’nin ilk on eseri başlangıç düzeyi kitaplardan buluşmaktedir. Bu seriyle okuyucularımızın okuma melekelerinin gelişmesi, basit ve orta düzeye yakın metinleri bi hayli hızlı okuma becerisine sahip olmaları hedeflenmiştir.

Gerek üniversitede Osmanlıca eğitimi alan gençlerimizin gerekse Osmanlıca öğrenmeyi bir borç bilerek bu yola gönül veren kıymetli okuyucularımızın ihtiyaç duydukları okuma parçası gereksinimini karşılayacak olan bu çalışmamızın tüm okuyucularımıza faydalı olmasını diler, bu yolda emek sarf eden tüm okuyucularımıza başarılar dileriz.

Letaif-i Hace Nasreddin PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu