Çocuk Kitapları

Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun PDF indir

Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun PDF indir, e-kitap sitemizde Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınan Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun kitabını 9786050832808 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun kitap özeti, Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun pdf oku, Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun yandex, Mustafa Orakçı e-kitap pdf, Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun PDF Drive, Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun PDF Oku

Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun Kısa Özet

Komik, saf, deli dolu Levent ve tayfası, çiçeği burnunda bir geziye çıkıyor, hem de ne gezi! Doğu Ekspresi’yle Kars’a gidiyorlar. Lakin trende beklemedikleri bir yolcu daha var: Dünyaca ünlü elmas Kaçkarların Yıldızı!

Tren yolculuğuyla gezinin tadını çıkarmaya çalışan tayfa, Anadolu’ya ait bu elması soygunculardan geri almaya çalışıyor. Tabii yine başlarını türlü belalara sokuyorlar, suçluların peşinden koşuyorlar. Her şey, Anadolu mirası elması vatanında tutmak için!

Kendilerini keyifli olduğu kadar heyecanlı, tehlikeli mi tehlikeli bir maceranın içinde buluyorlar. Elması korumak, onlar için her şeyden mühim. Doğu Ekspresi’yle Türkiye’yi baştan başa gezerken elması korumaya hazır mısın?
Bambaşka bir Levent macerası seni bekliyor!

Levent – Doğu Ekspresi’nde Soygun PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu