Ekonomi Kitapları

Liderliğin Gücü PDF indir

Liderliğin Gücü PDF indir, e-kitap sitemizde Liderliğin Gücü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alan Chambers tarafından kaleme alınan Liderliğin Gücü kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Liderliğin Gücü kitabını 9786057628299 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Liderliğin Gücü kitap özeti, Liderliğin Gücü pdf oku, Liderliğin Gücü yandex, Alan Chambers e-kitap pdf, Liderliğin Gücü PDF Drive, Liderliğin Gücü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Liderliğin Gücü PDF Oku

Liderliğin Gücü Kısa Özet

Liderliğin Gücü

Kanada’dan Kuzey Kutbu’na hiç destek almadan giden bir takıma önderlik etmek, zor koşullar altında son derece yüksek bir birliktelik duygusu gerektirir. Aynı tür müthiş önderlik becerileri, olumsuzluklara rağmen her türlü takımı üst düzey hedefe ulaştırabilir.

Öz Liderliğin Gücü

Bu heyecan verici kitabında, kâşif, serüvenci ve Deniz Kuvvetleri gazisi Alan Chambers cesaret, kararlılık ve olumsuzluklar karşısında gösterilen mizah anlayışı ile başarıya ulaşmak için gerekli olan kuvvetli pratik becerileri açıklamaktadır. Liderliğin gücü size mühim ipuçları veriyor.

• Üst düzey önderlik becerileri geliştirme
• Başarı psikolojisini anlama
• Günlük görevleri maceraya dönüştürerek başarılı bir biçimde yaşama
• Kendinizi takımdaki en üst noktaya yönlendirme

Kendi potansiyelinin bütünüyle farkına varacak ve takımındaki potansiyeli de en iyi biçimde görülmektediracak tek kişi sizsiniz. Bundan dolayı Liderliğin Gücü aracılığıyla mühim başarılara imza atabileceğiniz maceralara başlayabilirsiniz.

Liderliğin Gücü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu