Edebiyat Kitapları

Limit 1. Cilt PDF indir

Limit 1. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Limit 1. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Keiko Suenobu tarafından kaleme alınan Limit 1. Cilt kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Limit 1. Cilt kitabını 9786257586054 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Limit 1. Cilt kitap özeti, Limit 1. Cilt pdf oku, Limit 1. Cilt yandex, Keiko Suenobu e-kitap pdf, Limit 1. Cilt PDF Drive, Limit 1. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Limit 1. Cilt PDF Oku

Limit 1. Cilt Kısa Özet

Mizuki Konno sıradan bir lise son sınıf öğrencisi ve kendi yaşındaki diğer birden fazlaları gibi üniversiteye hazırlanmakta. Okulun en gözde kişiliklerinden biri olmasa da Mizuki’nin, dostları içinde popüler ve sınıfının gıptayla bakılan öğrencilerinden biri olduğunu söylemek olabilecek.

Aslını söylemek gerekirse kötü bir diğeride değil Mizuki ama farklı zamanlarda, etrafındakilere tepeden bakan tavırlarla yaklaşabiliyor. Okul başarısı yönünden onunla benzer konumda bulunan fakat sosyal ilişkileri daha zayıf olanlarsa bu durum karşısında pek de tatmin değiller.

Mizuki ve dostları, sınıfça çıktıkları bir gezi sırasında oldukça önemli kaza geçirdiler ve öğrencilerden büyük kısmı öldü. Geride yalnızca 5 kişi kaldı ve onlar da hem yaralı hem de vahşi doğanın ortasında bir başlarına kalmış durumdalar. Ayrıca birbirlerinden de nefret ediyorlar ve öte yandan hayatta kalmaya devam ederken öte yandan da diğerleri üzerinde kendi tahakkümlerini kurma çabasındalar.

Artık yeni bir düzen geçerli ve bundan böyle, eski zamanların kaideleri işe yaramayacak!

Limit, bir grup gencin yaşadığı zorlu hayatta kalma savaşının hikâyesi!

Limit 1. Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu