Edebiyat Kitapları

Limit 2. Cilt PDF indir

Limit 2. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Limit 2. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Keiko Suenobu tarafından kaleme alınan Limit 2. Cilt kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Limit 2. Cilt kitabını 9786257586061 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Limit 2. Cilt kitap özeti, Limit 2. Cilt pdf oku, Limit 2. Cilt yandex, Keiko Suenobu e-kitap pdf, Limit 2. Cilt PDF Drive, Limit 2. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Limit 2. Cilt PDF Oku

Limit 2. Cilt Kısa Özet

Mizuki ve dostları, sınıfça çıktıkları bir gezi sırasında oldukça önemli trafik kazası geçirdiler ve öğrencilerden büyük kısmı öldü. Geride yalnızca 5 kişi kaldı ve onlar da hem yaralı hem de medeniyetten uzakta, tüm zorluklara rağmen hayata tutunmaya çalışıyorlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi gruptakilerin bir kısmı da birbirlerinden nefret ediyor ve öte yandan hayatta kalmak için çabalarken öte yandan da diğerleri üzerinde kendi tahakkümlerini kurma çabasındalar.

Mizuki hayli zor bir durumda zira bu cehennemden kurtulması, çok kısa bir süre önce burun kıvırarak baktığı bazı dostlarının yardımlarına bağlı. Vahşi doğada kuvvetli olanlar ayakta kalacak ve Mizuki de grubun fiziksel güç sahibi üyelerinden bir diğerideğil. Mizuki’nin hayatta kalabilmesi, kendisinden nefret eden üç birinin güvenini kazanabilmesine bağlı ve bu güveni kazanması hiç de kolay olmayacak!

Limit, bir grup gencin yaşadığı zorlu hayatta kalma savaşının hikâyesi!

Limit 2. Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu