Edebiyat Kitapları

Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap PDF indir

Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lisa Scottoline tarafından kaleme alınan Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap kitabı 1816 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap kitabını 5026548063388 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap kitap özeti, Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap pdf oku, Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap yandex, Lisa Scottoline e-kitap pdf, Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap PDF Drive, Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap PDF Oku

Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap Kısa Özet

ANNE KALBİ

 

Çocuğunuzun yüzünü bir kayıp ilanında görseniz ne yapardınız?

Bazı çocuklar annelerinin karnında büyür bazıları yüreğinde…

Öğreneceğiniz gerçekler yaşamınızı altüst edecek olsa da onları görülmektedirtmaya çabalar mıydınız?
Philadelphia’daki cinayet oranlarındaki büyük artışa ve ekonomik krizden dolayı çalıştığı gazetede yaşanan işten çıkarmalara rağmen Ellen Gleeson’ın her günü bir mucizeymiş gibi yaşamak için bir sebebi mevcuttur: Haber yapmak üzere gittiği bir hastanede görüp âşık olduğu ve evlat edindiği oğlu Will.

Lakin, sıradan ve mutlu yaşamı postadan çıkan bir “Kayıp Aranıyor” ilanıyla altüst olur çünkü ilanda fotoğrafı olan çocuk Will’e ikizi olacak kadar benziyordur. Bir gazeteci olduğundan gerçeklerin üzerindeki örtüyü kaldırmaya karşı koyamayan Ellen, yanıt aradığı soruların peşinden giderken hayatlarını riske attığının farkında değildir.
Merak uyandıran, hüzün ve sevgi dolu bu kitabı herkes okumalı.

“Tartışmalı ve güncel bir konu… İnsanın yüreğini sızlatırken öte yandan da heyecan içinde bırakan bir roman.”
-Joe Drabyak

“Kendinizi özdeşleştireceğiniz sahici karakterleriyle içten ve son derece duygusal bir roman. Bu müthiş kitabı bitirdikten fazla sonra bile hatırlayacaksınız.”
-James Patterson

“Scottoline bu kitapta da en iyi bildiği konulara sadık kalıyor: Aile bağları, aile dramı, hukuk ve yüksek tempolu heyecan…
Kesinlikle başarılı.” -Booklist

“Annelik kurumunu her açıdan irdeleyen bir roman. Macera, aşk romanı sevenlerin kaçırmaması gereken bir kitap.”
-Geoffrey B. Jennings

 

HER ŞEY KIZIM İÇİN

 

Rose ve kocası, yüzündeki doğum lekesi sebebiyle dostlarının alay ettiği çekingen ve tatlı kızları Melly için yeni bir şehre taşınmışlardır. Rose biraz da kızına göz kulak olmak maksadıyla, ilkokulun kafeteryasında gönüllü anne olarak görev almayı kabul eder. O sırada çocuklardan birinin Melly’yle alay ettiğini görür ve müdahale edip etmemek hususunda karar veremez. Lakin o esnada kafeteryada büyük bir patlama meydana gelir ve Rose yaşamını tam bir kâbusa döndürecek bir seçim yapmak zorunda kalır. Bir yandan sarsılan evliliğini kurtarmaya çalışan Rose, sevdiklerinin de yaşamının tehlikeye girdiğini görünce canı pahasına da olsa harekete geçmek zorundadır. Lakin önce yüreğinin derinliklerine gömdüğü suçluluk duygusundan arınmalı ve çok mühim bir tercih yapmalıdır.

Bu romanın sıcacık sayfaları içinde farklı zamanlarda gözyaşlarınıza hâkim olamayacak ve sonunda bir annenin içgüdülerine ne denli güvenmesi gerektiğine tanık olacaksınız. Anne Kalbi ile okurlarının gönlüne taht kuran Lisa Scottoline, bu kez Her Şey Kızım İçin adlı romanıyla, kahramanın yerine kendinizi koyup seçimlerinizi sorgulamanıza neden olacak.

“Çocuğunuzu bir felaketten kurtarmanız iyi bir anne olduğunuzu gösterir mi? Peki ya bunun anlamı başka bir çocuğu kurban etmekse?”
-Jodi Picoult

“Anne sevgisinin akıl almaz gücüyle işlenen hikâye, çocuğunuzu kurtarmak için ne kadar ileri giderdiniz sorusuna yanıt arıyor.”
-Booklist

“Yürek parçalayıcı! Scottoline, kızı için olağanüstü bir yola giren sıradan bir anneyi anlattığı bu heyecanlı romanda bir patlama anını, bir insanın yaşamının dönüm noktasını ve yoğun duyguları müthiş bir biçimde yoğuruyor. Her Şey Kızım İçin’in ilk sayfasını açın ve kendinizi harika bir kitabın akıntısına bırakın.”
-Lisa Gardner

“Birbiri ardına yaşanan şok edici olaylar fakat bir annenin cesareti ve sevgisiyle adil bir biçimde çözülür.
Gerilim, heyecan ve hüzün dolu bir hikâye. Her Şey Kızım İçin nefes kesici ve sevgiyle yoğrulmuş bir roman. Öylesine muhteşem ki elimden bırakamadım.”
-Louise Penny

 

EVE DÖN

 

Eski kocanızın kızı da olsa bir zamanlar size anne diyen birine sırtınızı dönebilir misiniz?

İlk eşini kaybettikten sonra başarısız bir evlilik yapan Jill, kızı Megan’a iyi bir baba bulunacağını düşündüğü hassas ve kibar bir adam olan Sam’le nişanlanır. Lakin bir gece ikinci evliliğinden olan üvey kızı Abby, sarhoş bir halde Jill’in evine gelip babasının öldürüldüğünü dile getirdiğinde hayatları altüst olur. Abby, eski de olsa üvey annesinden babasının cinayetini çözmesi için yardım ister çünkü yaşamında ona yardım edecek kimse kalmamıştır. Lakin Jill, kıza yardım etmeye çalıştıkça kurmak üzere olduğu yeni ailesinin temelleri çatırdamaya başlar. Yine de Jill’in bir zamanlar öz kızı gibi sevdiği ve hâlâ da sevmekte olduğu Abby’yi bu işte yapayalnız bırakmaya gönlü elvermez ve birlikte tehlikeli bir oyunun içine dalarlar.

“Eski kocasının cinayetini çözmeye çalışan bir kadın ve artık ait olmadığı bir aileye geri dönmesinin duygusal yankılarıyla alakalı, insanı saran ve merak uyandıran bir roman. Scottoline bütün ayrıntı kısmı doğru kullanıyor ve bütün karakterleri ete kemiğe büründürüp nefes ve can veriyor. Heyecanla dolu olduğu kadar kalbi de olan bir roman.”
Kristin Hannah

“‘Eski anne’ diye bir kavram olmadığını gün ışığına çıkaran tek kitap.”
Kirkus Review

“Bir annenin dur durak bilmeyen sevgisinin heyecan dolu bir ispatı olan bu roman, Scottoline’ın günümüze kadar yazdığı en iyi roman olabilir.”
Starred Library Home Journal

 

ON BEŞ DAKİKADA BİR

 

“Daha en büyük yalanımı söylemedim, en büyük dolabımı, en iyi entrikamı çevirmedim. 
Ölümcül ve kanlı bir planım var. Ve sonunda ben kazanacağım.”

 
Başarılı ve kendisini işine adamış bir psikiyatr olan Eric’in yaşamındaki ilk kırılma noktası karısının ondan boşanmak istemesiyle kendini gösterir. Kızlarının velayeti hususunda bir türlü anlaşmaya varamıyor olmaları da canını sıkmaya başlar. Lakin bu, Eric’in sıkıntılarının yalnızca başlangıcıdır. 
 
Hasta büyükannesinin aracılığıyla Eric’e danışmayı kabul eden on yedi yaşındaki Max obsesif kompülsif bozukluk hastasıdır ve Renée adlı kıza takıntılı bir biçimde hayrandır. Kızın bir gün ölü bulunması ve Max’in ortadan kaybolmasıyla başlayan gerilim, hastanedeki stajyerlerden birinin Eric’e cinsel taciz suçlaması yöneltmesiyle devam eder. Eric işini, ailesini ve hemen hemen yaşamını kaybetme riskiyle yüz yüze kalır. Tüm bunların bir sosyopatın planının parçaları olduğundan bihaberdir. Mükemmel bir maske takan ve çıkarları için insanları manipüle etmek hususunda âdeta bir uzman olan bu sosyopat istediğini almakta kararlıdır.
 
 
 “Gerilim, aksiyon ve iç içe geçmiş olay örgülerinin ustası.”
The Washington Post
 
“Lisa Scottoline’nin kaleminden birinci sınıf bir gerilim romanı daha.”
Choice Magazine
 
On Beş Dakikada Bir iyi kurgulanmış, ters köşelerle dolu, sürükleyici hikâyesiyle enteresan fakat inandırıcı bir sona ulaşıyor. Yazar hikâye boyunca özenle yerleştirdiği ipuçlarını dikkatli bakılmadıkça görülmeyecek biçimde, ustalıkla gizlemiş.”
South Florida Sun Sentinel
 
“Sarsıcı bir roman… Hızla gelip geçen şaşırtmacalarla dolu. Scottoline hedef şaşırtma hususunda gerçek bir usta.”
People
 
 “Lisa Scottoline okurlarını heyecan dolu bir ahlaki ikileme sokuyor. Etkileyici ve nefes kesici bir yolculuğa çıkarıyor.”
Jodi Picoult
 
“Dâhice ve sevgi dolu… Elimden bırakamadım.”
Louise Penny
 
“Gerilimi git gide tırmanan bir aksiyon.”
Kirkus Reviews
 
“Scottoline muazzam bir merak duygusu uyandırıyor.”
Connecticut Post
 
“Nefes kesici ters köşeler yapan bu ilgi çekici romanda Scottoline okurlarında hikâyenin sonuna dek sürecek bir oldukça heyecanlandırıyor.”
Library Journal
 
“Samimi ve çok duygusal.”
Michael Connely

Lisa Scottoline Kitapları Takım Set 4 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu