PDF İndir

Lo PDF indir

Lo PDF indir, e-kitap sitemizde Lo kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şermin Yaşar tarafından kaleme alınan Lo kitabının çevirmenliğini Doğan Çocuk yapmıştır. Yayıncılığını Doğan Çocuk yaptığı Lo kitap özeti, Lo pdf oku, Lo yandex, Şermin Yaşar e-kitap pdf, Lo PDF Drive, Lo Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lo PDF Oku

Adım Yüksel ama burada herkes bana Lo der. Bu ismi bana Çavuş koydu. Başlangıçta sinir oluyordum ama şimdi hoşuma gidiyor. Bence bir kahraman adı gibi: Lo . Birkaç kez onlara adımın Yüksel olduğunu söylemeyi denedim ama işe yaramadı. “Şuradaki çuvalı kap da gel Lo.” “Benim adım Yüksel.” “Ne diyorsun Lo?” “Adım Lo değil, diyorum.” “Çuvalı getir Lo.” Böyle. Ben diyorum Yüksel, bunlar diyor Lo. Desinler. Ben de seviyorum artık yeni adımı. Annemi, babamı, çadırımızı, çalıştığımız tarlaları, çadırdaki diğer insanları da seviyorum. Sadece Çavuş’la aramız biraz kötü. Çünkü her şey onun yüzünden oldu. Tam okula gidecektim ki karşıma Çavuş çıktı. Hikâyeme o günden başlayacağım….

Edebiyatımızın çok bi hayli beğeni alan yazarı Şermin Yaşar, içten anlatımı ve çocuk dünyasını özgün kavrayışıyla çocuk edebiyatında yeni sayfalar açmaya sürdürmekte. Lo’yu tanıdığınızda onu çok sevecek, hikâyesini hiç unutmayacaksınız.

Lo PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu