Ekonomi Kitapları

Lojistik 4.0 PDF indir

Lojistik 4.0 PDF indir, e-kitap sitemizde Lojistik 4.0 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ömer Cengiz tarafından kaleme alınan Lojistik 4.0 kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Lojistik 4.0 kitabını 9786057877932 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lojistik 4.0 kitap özeti, Lojistik 4.0 pdf oku, Lojistik 4.0 yandex, Ömer Cengiz e-kitap pdf, Lojistik 4.0 PDF Drive, Lojistik 4.0 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lojistik 4.0 PDF Oku

Dünya ticaretinin son haftalarda en popüler konusu olan dijital dönüşümler, Dördüncü Endüstri Devrimi ile başlamış, tüm sektörler ve hatta insan yaşamının bir çok alanına yayılmış durumdadır. Ortaya çıkan teknolojik dönüşümlerle akıllı fabrikalar, akıllı üretim sistemleri, akıllı robotlar, akıllı ürünler gibi endüstriyel yapıların yanında akıllı kentler, akıllı kampüsler, akıllı hastaneler, akılı otomobiller, akıllı lojistik ve akıllı finans yapıları gibi insan yaşamını etkileyen bir çok yapı meydana gelmiştir. Halen başlangıcında olduğumuz dijital dönüşüm hareketlerinin, aynı hızda devam edeceği ve dünya çapında bir çok iş modelini, sektörü ve yaşamı etkileyeceği kanısına varılmaktadır.

Lojistik sektörü özelinde dijital dönüşüm hareketlerine bakıldığında değişim ve dönüşümün başladığı ve kaçınılmaz bir biçimde bir çok lojistik süreci ve iş modelini değiştireceği görülmektedir. Azımsanmayacak sayıda lojistik şifrketi, gerekli fizibilite çalışmalarını başlatmış ve lojistik uygulamalarındaki dönüşümleri gerçekleştirmeyi planlamaktadırlar. Lojistik sektöründeki dönüşümü Türkiye yönünden değerlendirmek gerekirse, sektörün teknolojik dönüşüm faaliyetlerinin çok başında olduğu görülmektedir. Lakin Türkiye Lojistik Sektörü’ nün kısa bir sürede teknolojik dönüşümü gerçekleştirmesi önem arz etmektedir. Çünkü ülkenin konumu ve sahip olduğu lojistik kabiliyetler ve lojistik potansiyeli yüksek düzeydedir. Bu kabiliyet ve potansiyelin sürdürülebilirliğinin sağlanabilmesi için dijital dönüşümün Türkiye Lojistik Sektörü yönünden gerçekleştirilmesi mühim bir gerekliliktir.

Lojistik 4.0 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu