Edebiyat Kitapları

Loki’nin Sözü PDF indir

Loki’nin Sözü PDF indir, e-kitap sitemizde Loki’nin Sözü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Joanne M. Harris tarafından kaleme alınan Loki’nin Sözü kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Loki’nin Sözü kitabını 9786257442220 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Loki’nin Sözü kitap özeti, Loki’nin Sözü pdf oku, Loki’nin Sözü yandex, Joanne M. Harris e-kitap pdf, Loki’nin Sözü PDF Drive, Loki’nin Sözü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Loki’nin Sözü PDF Oku

Loki’nin Sözü Kısa Özet

Ragnarök… Hayatım boyunca birden fazla kötü şey gördüm; açık söylemek gerekirse birkaçını da ben yaptım. Thor’un çekiç sallayabileceğinden daha fazla kez Ölüm’ün suratına güldüğüm oldu. Ama bu öyle değildi.

Odin bana en başından güvenseydi işler farklı gelişebilirdi. Lakin o, Kâhin’e güvendi. Lanet olasıca onun kanına girdi ve bizi felakete sürükledi. Böylelikle Asgard’ı kaybettik ve herkes öldü; Thor, Tyr hatta Odin’in kendisi. Tabii beni de unutmamak lazım: Oyunbaz Loki.

Ama işte ben yine buradayım. Meğerse o olay Dünyaların Sonu değilmiş. Sadece bizim egemenliğimizin sonuymuş. Tanrıların pek çoğu kendi krallıkları çöktüğü zaman her şeyin sona ereceğini farz eder. Lakin Dünyalar gelgit gibidir, öte yandan tanrılar dalgaların altındaki kumlar gibi oradan oraya savrulur. Biz de bunun istisnası değildik. Yine de her son yeni bir başlangıçtır. Bu kez o başlangıç benim.

Loki’nin Müjdesi’nin devam cildi Loki’nin Sözü’nde Joanne M. Harris, tarihin en oyunbaz tanrısının Dünyaların Sonu’ndan nasıl kaçmayı başardığını, bizim dünyamıza nasıl geldiğini, genç bir kızın bedeninde nasıl hayatta kaldığını ve nasıl hem bu çılgın yeni dünyaya uyum sağlamaya hem de Asgard’ı yeniden var etmeye çalıştığını şakali bir dille, bizzat Loki’nin ağzından anlatıyor. Ve hiçbir şey Loki’nin planladığı gibi gitmiyor – her zamanki gibi. 

*Neil Gaiman’ın hayranları bu seriye bayılacak.* –The Metro

*Oldukça keyifli bir devam kitabı. Üçüncü kitabı iple çekmeye neden oluyor!* –Publishers Weekly

Loki’nin Sözü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu