Edebiyat Kitapları

Londra`dan Sevgilerle PDF indir

Londra`dan Sevgilerle PDF indir, e-kitap sitemizde Londra`dan Sevgilerle kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sarah Jio tarafından kaleme alınan Londra`dan Sevgilerle kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Londra`dan Sevgilerle kitabını 9786254140907 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Londra`dan Sevgilerle kitap özeti, Londra`dan Sevgilerle pdf oku, Londra`dan Sevgilerle yandex, Sarah Jio e-kitap pdf, Londra`dan Sevgilerle PDF Drive, Londra`dan Sevgilerle Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Londra`dan Sevgilerle PDF Oku

Londra`dan Sevgilerle Kısa Özet

*Nasıl ki nergisler her bahar donmuş topraktan kendilerini gösterebiliyorsa ben de acıma dayanabilirdim.*

Zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, senelerdır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi isimli bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince Amerika’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.

Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görür görmez bu masalsı yere âşık olur. Her girenin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina halen bilmese de annesinin onun için hazırladığı sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu mevcuttur ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak içinde bir karar vermek zorundadır.

Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini çiçeği burnunda bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin umut dolu hikâyesi…

Londra`dan Sevgilerle PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu