Edebiyat Kitapları

Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap PDF indir

Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Louise Douglas tarafından kaleme alınan Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap kitabı 680 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap kitabını 5026548063128 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap kitap özeti, Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap pdf oku, Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap yandex, Louise Douglas e-kitap pdf, Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap PDF Drive, Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap PDF Oku

Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap Kısa Özet

Hayatımın Aşkı

Onu her nefesimde, her kalp atışımda özlüyorum.
Luca…
Hayatımın aşkı.

Çocukluklarından beri yan yanalardı.
Ailelerini ve çevrelerindeki herkesi karşılarına aldılar.
Ve evlenip hayallerindeki hayata adım attılar.
Lakin gerçek hikâyeleri mutlu sonun ardından başladı…

“”Hüzünlü ve sevgi dolu. Böyle etkileyici kitaplar bazı zamanlarda yer alıyor…”” 
-The Yorkshire Pudding Club-

“”İnsanın kalbini basit bir şekilde fetheden tutkulu bir aşk hikâyesi… Okuyan herkesin tadı damağında kalacak.”” 
-Kate Bradley-

“”Bu trajik hikâye okuyucuyu en zayıf yerinden yakalayıp unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.”” 
-Western Daily Press-

Seni Özlüyorum

Geçmiş, daima orada bilave edip geleceği şekillendiriyor… Bir kitapçı dükkânında çalışan Fen, yaşamını ufak oğlu Connor’a adamıştır ve tamamen kendi içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Korkunç bir sırla ve suçluluk duygusuyla yaşayan genç kadının, ailesinden ve evinden uzak bir yaşamı mevcuttur ve geçmiş onu kimseyle yakınlaşamayacak kadar korkutmaktadır. Gerçeğin bir gün onu yakalayacağı bilinciyle her an tetiktedir.

Bunun yanı sıra Sean, müthiş görünen bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. İşinde başarılıdır, hayallerinin evinde yaşamaktadır. Güzel karısı Belle’i ve altı yaşındaki kızları Amy’yi taparcasına sevmektedir. Lakin bu hayat Belle’in başka birini bulduğunu ve Sean’ın evden gitmesini istediğini söyleyene kadar sürecektir.

Şartlar Fen ile Sean’ı bir araya getirdiğinde arkadaşlıkları ağır ağır çok daha derin bir ilişkiye dönüşür ve paylaştıkları mutluluk onlara tekrar sevme cesaretini verir. Ama tam mutluluğu bulduklarını düşünürken geçmiş onları ayıracak mıdır?

Seni Özlüyorum, insanın zaaflarla dolu doğasını ve aşkın gücünü müthiş bir biçimde anlatan bir roman.

“”Hiç ummadığım bir biçimde kalbimi ele geçiren tutkulu ve kalıcı bir aşk hikâyesi… Etkileyici ve unutulmaz… Kitap kulüplerinde uzun süre konuşulacak.”” 
-Kate Bradley-

“”Genç bir anne ve terk edilmiş bir adam… Geçmişteki sırların tehdidi altında yaşanan bir aşk… Seni Özlüyorum, baştan sona en derin duygularınıza hitap edecek büyüleyici bir roman.”” 
-Stylist-

Louise Douglas Romantik Kitaplar Takım Set 2 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu