PDF İndir

Lucifer’in Mirası PDF indir

Lucifer’in Mirası PDF indir, e-kitap sitemizde Lucifer’in Mirası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Frank Close tarafından kaleme alınan Lucifer’in Mirası kitabı 290 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Lucifer’in Mirası kitabını 9786254491863 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lucifer’in Mirası kitap özeti, Lucifer’in Mirası pdf oku, Lucifer’in Mirası yandex, Frank Close e-kitap pdf, Lucifer’in Mirası PDF Drive, Lucifer’in Mirası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lucifer’in Mirası PDF Oku

Lucifer’in Mirası Kısa Özet

Dünya asimetrik varlıklarla dolu asimetrik bir yerdir. Eğer Yaradılış müthiş olsaydı ve simetrisi kusursuz kalsaydı, şimdi bildiğimiz hiçbir şey hiç ama hiç var olmazdı. Varlığımızı borçlu olduğumuz asimetrinin kökenlerini parçacık düzeyinden molekül düzeyine, hücre yapısından anatomik düzeylere kadar her etapta inceleyen tanınmış fizikçi Frank Close, bu kitabında bunun yanı sıra evrenin başlangıç koşullarına da ışık tutuyor. Bir CERN fizikçisi olan yazar, simetri ve asimetrinin öyküsünü anlatırken modern parçacık fiziğinin de genel bir resmini çiziyor.

*Herkesin anlayabileceği şekliyle fizik bilimini anlattığı bu kitap Frank Close’un en iyi eseri.*
–The Sunday Times

*Close’un kitabı tarihsel anekdotlarla süslenmiş keyifli öyküler ve derin bilimsel saptamalarla dolu.*
–Nature

*Bu kitabın ana teması Yaşamın asimetriye bağlı oluşudur. Close simetrinin derin bilimsel anlamını müthiş bir biçimde ortaya koyuyor.*
–Cern Courier

Lucifer’in Mirası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu