Macera Kitapları

Lüzumlu Adam İshak Alaton PDF indir

Lüzumlu Adam İshak Alaton PDF indir, e-kitap sitemizde Lüzumlu Adam İshak Alaton kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Gündem tarafından kaleme alınan Lüzumlu Adam İshak Alaton kitabı 306 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Lüzumlu Adam İshak Alaton kitabını 9786051064499 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Lüzumlu Adam İshak Alaton kitap özeti, Lüzumlu Adam İshak Alaton pdf oku, Lüzumlu Adam İshak Alaton yandex, Mehmet Gündem e-kitap pdf, Lüzumlu Adam İshak Alaton PDF Drive, Lüzumlu Adam İshak Alaton Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Lüzumlu Adam İshak Alaton PDF Oku

Lüzumlu Adam İshak Alaton Kısa Özet

Sıradışı Bir Yaşam Öyküsü

Lüzumlu Adam bir hayat savaşının anlatımı… Bir toplumda azınlık olmanın verdiği yük, Varlık Vergisi ve bununla altüst olan bir aile. Ama ne olursa olsun bu zorluklardan yılmayan kararlı ve azimli genç bir adam: İshak Alaton.

Mehmet Gündem’in bu kitabıyla yaşadığı hayat savaşını, kırılma anlarını, hüzünlerini, mutluluklarını, her ne olursa olsun yeniden başlama iradesini, sonsuz öğrenme azmini, kendini aşma çabalarını ve ufak de olsa hayata iz bırakma niyetine tanık oluyoruz İshak Alaton’un.

Muhaberat memurluğuyla başladığı iş yaşamına İsveç’te kaynak işçiliğiyle devam eden, teknik ressam olarak ülkesine dönen, ama teknik diploması olmadığı için iş bulamayan ve sonunda kendi işini kurmaya karar veren İshak Alaton, ortağı Üzeyir Garih’le nasıl tanıştıklarını ve bugünkü ALARKO Holding’i nasıl kurduklarını, verdikleri mücadeleleri anlatıyor. Ayrıca mütevazı aile yaşantısını, çocuklarıyla ilişkilerini paylaşıyor bizlerle.
Tüm bunların gerisinde ise Türkiye’nin bir dönemine ışık tutuyor.

Lüzumlu Adam iniş çıkışlarla dolu bir yaşamın anlatıldığı bir başarı öyküsü.

Lüzumlu Adam İshak Alaton PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu