PDF İndir

Maça Kızı 8 – 1. Kitap PDF indir

Maça Kızı 8 – 1. Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Maça Kızı 8 – 1. Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dilara Pamuk tarafından kaleme alınan Maça Kızı 8 – 1. Kitap kitabı 664 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Maça Kızı 8 – 1. Kitap kitabını 9786053048435 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Maça Kızı 8 – 1. Kitap kitap özeti, Maça Kızı 8 – 1. Kitap pdf oku, Maça Kızı 8 – 1. Kitap yandex, Dilara Pamuk e-kitap pdf, Maça Kızı 8 – 1. Kitap PDF Drive, Maça Kızı 8 – 1. Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Maça Kızı 8 – 1. Kitap PDF Oku

Maça Kızı 8 – 1. Kitap Kısa Özet

 ‘’Eşittik ve birbirimizi dengeliyorduk.’’
‘’İki kapalı kart… Maça kızı ve sinek ikili… Maça kızını çekmek isteyen iki kişi… Eşittik. Peki, hangimizin daha çok ihtiyacı vardı bu karta? İşte burada eşitlik bozuluyordu. Şüphesiz ki benim ondan daha çok ihtiyacım vardı; deniz gözlü çocuğu kurtarmam gerekiyordu.
Yüzde elli ihtimale kalmıştı tüm umutlarım. Bora Karabey kartlardan birini rastgele seçti. İşletmeci, bana kalan kartı açtı. Karşımda sinek ikili duruyordu. Ardından, Bora Karabey elindeki maça kızını masanın üzerine koydu.
Kaybetmiştim. Yüzde elli ihtimalle bana gelebilecek maça kızı, Bora Karabey’e gitmeyi tercih etmişti. Bora Karabey, maça kızıyla birlikte bir servet elde etmişti. Sevinmemişti bile, yüzünde mimi oynamıyordu. İfadesiz kara gözleri, yıkılan hayallerime bakıyordu; ben ise bana ihanet eden maça kızına…
Maça kızı, yalnızca Anıl’ın yaşamını mahvetmemişti; o parayı toplamaya çalışan, hastane odası önünde dualar edip ağlayan herkesi öldürmüştü aslında.
Bizden deniz gözlü çocuğu alacaktı maça kızı.’’

Maça Kızı 8 – 1. Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu