Çocuk Kitapları

Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış PDF indir

Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış PDF indir, e-kitap sitemizde Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış kitabını 9786059562676 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış kitap özeti, Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış pdf oku, Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış yandex, Tuncel Altınköprü e-kitap pdf, Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış PDF Drive, Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış PDF Oku

Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış Kısa Özet

Kendi Maceranızı Yaşayın!

Bu macerada genç bir motosiklet yarışçısısınız. Dünyanın en zorlu yarışlarından birinde, Peru Dakar Rallisi’nde yarışacaksınız. Hem de dünyanın en ünlü yarışçılarıyla birlikte…

Bu kitapta tam 10 farklı son var. Kimi iyi, kimi kötü… Doğru seçimler yapabilirseniz, Dakar Rallisi’ni şampiyon olarak bitirip dünyanın en ünlü sporcularından biri olabilirsiniz.

Ülkenizde krallar gibi karşılanıp yaşamınızı zengin ve ünlü biri olarak sürdürebilirsiniz. Ya da Peru’nun vahşi coğrafyasında yaşamınızdan olabilirsiniz.

Bunu, romanı okurken vereceğiniz kararlar belirleyecek. Çünkü bu romanın kahramanı, büyük yarışın pilotu sizsiniz.

Bu Kitabın Kahramanı Sizsiniz!

Maceranın Gidişatını Vereceğiniz Kararlar Belirleyecek!

Macera Geçidi 13 – Büyük Yarış PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu