Siyaset Kitapları

Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu PDF indir

Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu PDF indir, e-kitap sitemizde Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. L. Forman tarafından kaleme alınan Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu kitabını 9789759997458 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu kitap özeti, Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu pdf oku, Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu yandex, M. L. Forman e-kitap pdf, Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu PDF Drive, Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu PDF Oku

Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu Kısa Özet

Alusia ülkesi, bir savaşın eşiğindedir. Tahtta iki kişi birden hak iddia etmektedir ama yalnızca gerçek kral Moran’ın Boynuzu’nu üfleyip tahtı hak ettiğini ispatlayabilecektir. Lakin boynuz, senelerdan beri kayıptır. Ve bir an önce bulunmazsa, koca bir ulus yok olacaktır.

İlk macerasında korkunç ejderha Slathbog’u yenip bir büyücü olduğunu öğrenen Alexander Taylor, bu kez Moran’ın Boynuzu’nu bulmakla görevlendirilen serüvencilara katılır.

Gizemli Ay Kulesi’ne yapacakları yolculuk onları büyülü bir ormana, bir goblin ordusuyla savaşa, kartal başlı aslan gövdeli grifin muhafızlara götürecek ve ölümcül bilmeceler soran bir sfenksle yüz yüze geleceklerdir.

Alex, kötü kişilerle ustası, büyücü Whalen Vankin’in nasihatleri ve kılıcı Ay Katili ile savaşmak, bir büyücü ve savaşçı olarak tüm kabiliyetlerini ortaya koymak zorundadır.

Maceracılar Aranıyor 2 – Moran’ın Boynuzu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu