Bilgisayar Kitapları

Macromedia FreeHand MX PDF indir

Macromedia FreeHand MX PDF indir, e-kitap sitemizde Macromedia FreeHand MX kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan Macromedia FreeHand MX kitabı 326 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Macromedia FreeHand MX kitabını 9789758878291 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Macromedia FreeHand MX kitap özeti, Macromedia FreeHand MX pdf oku, Macromedia FreeHand MX yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, Macromedia FreeHand MX PDF Drive, Macromedia FreeHand MX Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Macromedia FreeHand MX PDF Oku

Macromedia FreeHand MX Kısa Özet

FreeHand MX ile vektör çizim ve sayfa mizanpajı yapmayı öğrenebileceğiniz bir kitap hazırlamaya çalıştım. Hemen şunu hatırlatmalıyım ki bu kitabım amacı sizi grafiker yapmak değildir. Sizde grafiker olma potansiyeli varsa bu kitabı tercih ederek vektör çizimler ve sayfa mizanpajları uygulayabilirsiniz. Bu kitabın amacı size FreeHAND MX’in kullanımını ve bazı tasarım inceliklerini öğretmektir.

Kitap belirli bir sistematik içinde yazılmıştır. Dolayısıyla acemi kullanıcıların kitabı sırayla takip etmeleri faydalı olacaktır. FreeHand ile ilgili bir miktar bilgisi olanlar bölümleri bir birinden bağımsız olarak gereksinimlerine göre kullanabilirler.

Macromedia FreeHand MX PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu