Edebiyat Kitapları

Mahes – Ciltli PDF indir

Mahes – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Mahes – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gamze Çelik tarafından kaleme alınan Mahes – Ciltli kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Mahes – Ciltli kitabını 9786258133080 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mahes – Ciltli kitap özeti, Mahes – Ciltli pdf oku, Mahes – Ciltli yandex, Gamze Çelik e-kitap pdf, Mahes – Ciltli PDF Drive, Mahes – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mahes – Ciltli PDF Oku

Mahes – Ciltli Kısa Özet

Hain planlarını gerçekleştiren bir Kraliçe…

Karanlığa doğan ve intikamla yanıp tutuşan bir tanrıça…

Her geçen gün içindeki iyiliği yitiren bir adam…

Ve kaderin girdabına kapılan bir aşk…

Kraliçe Neftis’in asırlardır süregelen saplantılı planları yaşandığında her şeyini kaybeden Ayliz olmuştu. Lakin tanrıların tanrısı oyuna dahil olduğunda tüm dengeler değişecekve çölün sert fırtınalarının içinde yeni ittifaklar kurulacaktı.

Antik sırların içindeki yerini öğrenen Ayliz Kılıç’ın artık kabullenmesi gereken yeni bir kimliği ortayaçıkacak ve Yüce Ra tarafından yeni Mısır Tanrıçalığı ile vazifelendirildiğinde kendini bu yeni sıfatınaalıştırması gerekecekti. Bir yandan ona bahşedilen unvanla başa çıkmaya çalışacak öte yandan ise Kraliçetarafından alıkonulan Aytun’u arayacaktı. Soyu cehennem ateşine dayanan güçleri gün geçtikçe artarkenAyliz kendini baş düşmanının karşısına çıkmak için hazırlayacak ve yeni dostluklar kuracaktı.Ait olmadıkları bedenlerde yeniden var olan azapruhları, Tanrılar ve Tanrıçalar…

Kader, son kelimelerini dile getirdiğinde yazgı ipleri kimlere dağıtılacaktı?

Mahes – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu