Siyaset Kitapları

Mahir Çayan Toplu Yazılar PDF indir

Mahir Çayan Toplu Yazılar PDF indir, e-kitap sitemizde Mahir Çayan Toplu Yazılar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mahir Çayan tarafından kaleme alınan Mahir Çayan Toplu Yazılar kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mahir Çayan Toplu Yazılar kitabını 9789756709658 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mahir Çayan Toplu Yazılar kitap özeti, Mahir Çayan Toplu Yazılar pdf oku, Mahir Çayan Toplu Yazılar yandex, Mahir Çayan e-kitap pdf, Mahir Çayan Toplu Yazılar PDF Drive, Mahir Çayan Toplu Yazılar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mahir Çayan Toplu Yazılar PDF Oku

Mahir Çayan Toplu Yazılar Kısa Özet

Mahir Çayan 30 Mart’ta Kızıldere’de *Biz buraya dönmeye değil ölmeye geldik* diyerek bizlere, devrimcilikte ısrarı ve başeğmezligi öğretmişti. Türkiye Devrim Tarihinin mühim eserlerinden birisini oluşturan ve ilk kez 1978 senesinde basılan *Toplu Yazılar*ın yeniden basılması asıl olarak devrimci değerlerin unutturulması çabasına engel olmak manasına gelmektedir.

Bu nedenle geçmişi unutmamak ve geçmişten geleceğe uzanmak için *Toplu Yazılar*ın okunması gerektiğinin inancını taşıyoruz. 3. Baskısını yeniden yaptığımız, Toplu Yazılar’ın, dün olduğu gibi bugün de ve yarında okunması gerekliliğine inanıyoruz.

Mahir Çayan Toplu Yazılar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu