PDF İndir

Mahremiyet Eğitimi PDF indir

Mahremiyet Eğitimi PDF indir, e-kitap sitemizde Mahremiyet Eğitimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adem Güneş tarafından kaleme alınan Mahremiyet Eğitimi kitabı 193 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mahremiyet Eğitimi kitabını 9786050817638 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mahremiyet Eğitimi kitap özeti, Mahremiyet Eğitimi pdf oku, Mahremiyet Eğitimi yandex, Adem Güneş e-kitap pdf, Mahremiyet Eğitimi PDF Drive, Mahremiyet Eğitimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mahremiyet Eğitimi PDF Oku

Mahremiyet Eğitimi Kısa Özet

Birçok anne-baba çocuklarını kötü niyetli bireylerden korumak için ” tanımadığın biri sana şeker verirse oradan kaç” gibi tavsiyelerde bulunur. Bir kısım anne-baba da çocuklarının iyiliği için baskı kurup korkutmak, onları tahdit edip sindirmek zorunda olduklarına inanır.

Çocuğu korkutarak ve ürküterek mahremiyet bilinci kazandırmaya çalışmak, onu sosyal yaşamda korunaksız kılar. Böylesi çocuklar hayata dair güvensiz, bir başkasına karşı şüpheci, dost ve arkadaş edinmede yeteneksizdirler..

Halbuki Mahremiyet Eğitimi bir nezaket eğitimidir… Bunun yanında çocuk kendini saygın hisseder, olumsuz bir tavır karşısında kuvvetli bir duruşla kendini koruyabilir.

Pedagog Dr. Adem Güneş bu eserinde, öte yandan çocuklara “zarafet ve nezaket” kazandıran, diğer yandan kendilerini kötü niyetli bireylerden koruyacak güce eriştiren Mahremiyet Eğitimi`nden bahsediyor. Her anne- babanın ve öğretmenin bilmesi gereken temel prensipleri sıra sıra okuyucusuyla paylaşıyor.

Mahremiyet Eğitimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu