Müzik Kitapları

MAKAMDAN ŞİFAYA PDF indir

MAKAMDAN ŞİFAYA PDF indir, e-kitap sitemizde MAKAMDAN ŞİFAYA kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Levent Öztürk tarafından kaleme alınan MAKAMDAN ŞİFAYA kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. MAKAMDAN ŞİFAYA kitabını 9789944886598 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. MAKAMDAN ŞİFAYA kitap özeti, MAKAMDAN ŞİFAYA pdf oku, MAKAMDAN ŞİFAYA yandex, Levent Öztürk e-kitap pdf, MAKAMDAN ŞİFAYA PDF Drive, MAKAMDAN ŞİFAYA Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

MAKAMDAN ŞİFAYA PDF Oku

MAKAMDAN ŞİFAYA Kısa Özet

*Müzikle Tedavi*nin ilk yapıldığı yerlerden birisi olan Beyazıt Külliyesi’nden de manevi güç alarak harekete geçen, *Müzikle Tedavi* hususunda geçmişten hareketle günümüze ışık tutan, eski söylenmişlerin dışında ilk kez yeni şeyler söyleme cesareti gösteren ve bunları somutlaştıran, yine bu mühim konuyu, *Müzikle Tedavi* konusunu bilimsel bir çerçeveye oturtma gerekliliğini savunan ve bunun için çaba sarf eden; Sevgili Doç. Dr. Levent Öztürk, Halil Erseven ve M. Fadıl Atik’i kutluyorum.
Selahattin Beyazıt

Musikinin din, ulus ayrımı yapmadan tüm insanlığa yalnızca musiki olarak değil, geç kalınmakla birlikte tedavi amaçlı da sunulması gerektiğini düşünüyorum. Makamdan Şifaya kitabı belki bizde de ispata ve bilime dayalı bu tip uygulamaların başlangıcı için bir ilk olur.

Böyle bir kitabı hazırlamalarından dolayı yazarları kutlar, musikinin bir gün insanları hastaneden içeri adım atarken hoş bir sadayla karşılamasını dilerim.
– Tanburi Necdet Yaşar

MAKAMDAN ŞİFAYA PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu