Siyaset Kitapları

Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri PDF indir

Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri PDF indir, e-kitap sitemizde Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Necdet Pekmezci tarafından kaleme alınan Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri kitabını 9786056296673 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri kitap özeti, Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri pdf oku, Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri yandex, Necdet Pekmezci e-kitap pdf, Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri PDF Drive, Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri PDF Oku

Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri Kısa Özet

Mankurtlar, derin devlet üzerine yazılmış en kapsamlı kitaplardan biri. Türkiye`nin, ABD ve NATO müttefiki olduğu zamandan beri aslında ulusal bir derin devlet olmadığını, kontrgerilla, gladyo, yahut Ergenekon olarak adlandırılan yapılanmaların dış ilişkili olduğunu ortaya koyuyor.

Türkiye Ergenekon`la yatıp Ergenekon`la kalkıyor. AKP sözde Ergenekon`u yani ABD`nin NATO ülkelerinde kurduğu yasadışı yapıyı tasfiye ettiğini iddia ediyor. Evet bu yalnızca bir iddia; çünkü resmi adıyla Gladyo, Türkiye`deki adıyla Ergenekon, şu anda iktidarın hizmetinde. ABD ve emperyalist zıtı kim varsa bir yolunu bulup sahte deliller üreterek cezaevine koyuyor.

Silivri duruşmalarında yanıtı aranan en mühim soru, “Ergenekon`un 1 numarası kim?” Mankurtlar- Öteki Devletin Askerleri, işte tam bu sorunun yanıtını veriyor.

Kitap bunun bunun yanında Gladyo-Ergenekon`un şifrelerini kırıyor; Fevzi Çakmak Paşa`dan katledilen işadamı Üzeyir Garih`e, Fethullah Gülen`den Abdullah Öcalan`a, kısacası kanser gibi Türkiye`nin bünyesini ele geçiren bu derin ve kirli yapıda; kamuoyunda sağcı, solcu, tarikatçı, mezhepçi, Kürtçü, Ülkücü, Komünist olarak bilinen isimlerin yollarının, Mankurtlar Vadisi`nde nasıl kesiştiğini somut ispatlarıyla aktarıyor. İbretle, hayretle ve dersler çıkararak okuyacağınız bir eser.

Mankurtlar – Öteki Devletin Askerleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu