Felsefe Kitapları

Marcus Antonius PDF indir

Marcus Antonius PDF indir, e-kitap sitemizde Marcus Antonius kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mestrius Plutarkhos tarafından kaleme alınan Marcus Antonius kitabı 96 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Marcus Antonius kitabını 9786050206050 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Marcus Antonius kitap özeti, Marcus Antonius pdf oku, Marcus Antonius yandex, Mestrius Plutarkhos e-kitap pdf, Marcus Antonius PDF Drive, Marcus Antonius Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Marcus Antonius PDF Oku

Marcus Antonius Kısa Özet

Plutarkhos’un Paralel Yaşamlar’ı eskiçağ edebiyatının şekilsel açıdan en estetik eserlerinden biridir. Bu ölümsüz eser binlerce senedir eskiçağın en fazla okunan ve bi hayli beğeni alan eserlerinden biri olagelmiştir.

Bilhassa Marcus Antonius’un yaşamı, başından geçen unutulmaz olaylar ve dramatik sonu eskiçağdan bugüne dek bireylerin ilgisini çekmiş, Shakespeare’den modern televizyon dizilerine kadar durmaksızın sanata ilham vermiştir.

Antonius’un sevgilisi ve son Mısır Kraliçesi Kleopatra ile alakalı bildiklerimizin çoğunu Plutarkhos’tan öğrenmemiz Marcus Antonius’u tarihsel bakımdan da mühim bir eser haline getirmektedir.

Marcus Antonius PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu