Edebiyat Kitapları

Mavi Kanatlı Kuş PDF indir

Mavi Kanatlı Kuş PDF indir, e-kitap sitemizde Mavi Kanatlı Kuş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cafer Özilhan tarafından kaleme alınan Mavi Kanatlı Kuş kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mavi Kanatlı Kuş kitabını 9786052874349 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mavi Kanatlı Kuş kitap özeti, Mavi Kanatlı Kuş pdf oku, Mavi Kanatlı Kuş yandex, Cafer Özilhan e-kitap pdf, Mavi Kanatlı Kuş PDF Drive, Mavi Kanatlı Kuş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mavi Kanatlı Kuş PDF Oku

Mavi Kanatlı Kuş Kısa Özet

*Bugün ne oldu biliyor musun?* diye başlıyordu mektup…
*Sabah uyandığım zaman, balkon demirlerinin üzerinde bir kuş vardı. Bugüne kadar hiç görmediğim. Yok, belki bir hayvan ansiklopedisinde, belki de bir TV`de belgeselde görmüşümdür, anımsayamadım. Ayak tırnakları ojeli gibi, kıpkırmızı… Ayak bileklerine kadar inen beyaz tüyler tüm bedenini kaplamış, aralarında, hani kuaförde saçlarımıza yaptırıyoruz ya röfle gibi, mavilikler uçuşuyor. Gagası var mı yok mu? Belli bile değil. Ama gözleri adeta `Gel!` diyor. `Ne uyuyorsun, hadi kalk artık!` diyor.
Kalktım, gece sen soymuştun ya, çırılçıplağım. Kuş, gözlerini açarak bakıyor. Sanki her adımımı izliyor. Öyle korkusuz, sakınmasız yürüdüm balkon kapısına kadar. Çok sevdiğin, senin için yazdığım, okudukça mutlu olduğunu dile getirdiğin `Her gün uyumak, seninle uyanmak, her sabah seni görmek, her gece nefesinle ısınmak için, yine senden erken uyandım`, dizelerini mırıldanırken, parmaklarımın ucuyla camda bir ritim tutturdum. Tanımadığım kuş önce kanatlarını açtı, gövdesinden daha uzun kanatlar, adeta tüm balkonu kapattı. Aşağı yukarı birkaç kez salladı.

Mavi Kanatlı Kuş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu