Gizem Kitapları

Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası PDF indir

Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası PDF indir, e-kitap sitemizde Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beki İkala Erikli tarafından kaleme alınan Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası kitabını 9786059709064 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası kitap özeti, Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası pdf oku, Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası yandex, Beki İkala Erikli e-kitap pdf, Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası PDF Drive, Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası PDF Oku

Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası Kısa Özet

“Neden bunları tekrar tekrar yaşıyorum?” diyorsanız çözümü bu CD`de!

“Neden hep aynı insanları yaşamıma çekiyorum? Yüzler değişiyor ama yaşadığım ilişkinin hissi aynı…” “İşimde hep bir tıkanıklık var.” yahut “Kedi, uçak, yalnızlık gibi korkularım var.”

Bu hadiseleri tekrar tekrar yaşamamız, rastlantı yahut kader değil. Bu yaşadıklarınızın kökeni geçmişinizde yatıyor. Eğer geçmişi şifalandırabilirseniz, bu bilinçaltı kayıtları sizi; yaşamınızı artık yönetemiyorlar.

Elinizdeki regresyon (geçmişe dönme) meditasyonu, tüm bu konuları meleklerin gücüyle şifalandıracak güçte.

Meleklerle Yaşamak – Geçmiş Şifası PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu