Bilgisayar Kitapları

Merhaba Arduino PDF indir

Herkese Merhabalar Arduino PDF indir, e-kitap sitemizde Herkese Merhabalar Arduino kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Burak Evrentuğ tarafından kaleme alınan Herkese Merhabalar Arduino kitabı 158 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Herkese Merhabalar Arduino kitabını 9786254392122 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Herkese Merhabalar Arduino kitap özeti, Herkese Merhabalar Arduino pdf oku, Herkese Merhabalar Arduino yandex, Burak Evrentuğ e-kitap pdf, Herkese Merhabalar Arduino PDF Drive, Herkese Merhabalar Arduino Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Herkese Merhabalar Arduino PDF Oku

Herkese Merhabalar Arduino Kısa Özet

Bu kitap teknoloji ile üretmek isteyen herkes için…
Bilgisayar mühendisleri olarak robotik, kodlama ve maker ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkesin öğrenmesi gerektiğini düşündüğümüz kıymetli bilgileri, bu işin meraklılarıyla paylaşmak en büyük keyfimiz. Yüzlerce kez eğitim vermemize sayısız ürün üretmemize rağmen öğrenmeye ve öğretmeye doyamadığımız Arduino… Bu kez de bilgilerimizi, videolarla desteklediğimiz sözcüklerin gücü ile sizlerle paylaşmak istedik.

Bu kitap aracılığıyla teknoloji ile üretmenin keyfini çıkaracağınıza inanıyoruz. Sorun çözerken heyecan duyacaksınız. *Acaba doğru yaptım mı?* sorusuna yanıt bulmak maksadıyla kitabı okuyup alakalı videoları da QR koddan izleyerek hem öğrenecek hem çok eğleneceksiniz.
Bu kitabı yazarken bilgisayar mühendisliği şapkamız dışında Arduino eğitimi tecrübelerimizden öğrendiklerimizle bu eğitimi verecek bireylere bir kaynak oluşturmak istedik. Bu doğrultuda eğitimlerinizi tasarlayabilir, kitabımızı ders kitabı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Kitap içinde temel Arduino eğitimi için kullanılacak tüm malzemeleri, kitabın ilk sayfasında sizlerle paylaştık.
Unutmayın, her bilgisayar programlama dilinin ilk yazılan kod parçası *Herkese Merhabalar Dünya!*dır. Biz de bu kitapla birlikte Arduino`yu anlamaya ve onunla üretmeye “Herkese Merhabalar!” diyoruz.

Herkese Merhabalar Arduino PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu