Edebiyat Kitapları

Merkür ve Mucize PDF indir

Merkür ve Mucize PDF indir, e-kitap sitemizde Merkür ve Mucize kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. French Oje tarafından kaleme alınan Merkür ve Mucize kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Merkür ve Mucize kitabını 9786050975499 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Merkür ve Mucize kitap özeti, Merkür ve Mucize pdf oku, Merkür ve Mucize yandex, French Oje e-kitap pdf, Merkür ve Mucize PDF Drive, Merkür ve Mucize Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Merkür ve Mucize PDF Oku

Merkür ve Mucize Kısa Özet

Sezen, Tuna, Ebru ve Mira… kimi yaşamının aşkını bekliyor, kimi daldan dala atlıyor, kimi sıkıcı evliliğini savunmaya çalışıyor, kimi kendini baştan yaratmaya karar veriyor. Her zaman buluştukları o terasta, *ben hiç* oyunuyla başlayan gecede, dertler dileklere, söylentiler gizemli sırlara, kahkahalar fısıltılara karışıyor. Ve her biri kendi masalını yazmaya karar veriyor.

*Buluştukları o ilk gün, o koca hayat ağacının hemen yanında el ele, göz göze uzandılar, dokundular gökyüzüne. Uzun seneler yaşadılar. Birbirlerine ömür getirdiler, sağlık getirdiler, bereket ve aşk getirdiler. Birbirlerine ilham oldular. Ayrı ayrı da güzeldiler ama birlikteyken Merkür ve Mucize oldular. Ruh eşi oldular birbirlerine, kaderlerini kendileri yazdılar. Bilgeler bilemedi, büyücüler okuyamadı yazılanları. Değiştiremediler, dönüştüremediler. Bu yalnızca ikisinin masalıydı, herkese kapalıydı…*

Merkür ve Mucize PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu