Dini Kitaplar

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar PDF indir

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar PDF indir, e-kitap sitemizde Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatih Yağcı tarafından kaleme alınan Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar kitabını 9786257671620 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar kitap özeti, Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar pdf oku, Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar yandex, Fatih Yağcı e-kitap pdf, Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar PDF Drive, Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar PDF Oku

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar Kısa Özet

Mezarda İlk Gece

Fatih Yağcı

 

 

Yüz sene sonra kendini nerede görüyorsun?

 

Bir Kürekçinin Hikâyesi

 

En zoru da ne bilir misin? 

Sen vefat ettikten sonra sevdiklerin senin şahsi odanın kapısını aralamak zorunda kalacaklar. Özel eşyalarını karıştıracaklar. Oda anılarla dolu, yaşanmışlıklarla dolu… Kederlere şahit olmuş. Kahkahalarına eşlik etmiş dört duvar. 

Ama yine de eşyalarını ortadan kaldırmalılar… Sana ait mont, özel günlerde giydiğin ayakkabın, kolyelerin, üzerinde notların olan kitapların, kış aylarının dostu kahve kupan… Artık bunlar, kendilerine başka bir sahip bulacak. Biraz da onları oyalayacak. 

Yakınların eşyalarını almak istemiyor. Seni hatırlatacak şeylerin acısından kurtulmak için eşyalarını bir başkasına veriyorlar. Artık ayakkabının içinde başkasının ayağı var evlat. Montun bambaşka birisini ısıtıyor. Bilekliğin tanımadığın birisine sarılıyor. Eldivenin hiç tanımadığın birinin elini tutuyor…

 

Bugün doğan kundaktaki bebek dahi büyüyüp iki metrekarelik evine yerleşecek. 

Kaçış yok!

İstisna yok! 

İstisna bulunacağını iddia eden dahi yok!

Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu