Edebiyat Kitapları

Mezbaha Beş PDF indir

Mezbaha Beş PDF indir, e-kitap sitemizde Mezbaha Beş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kurt Vonnegut tarafından kaleme alınan Mezbaha Beş kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Mezbaha Beş kitabını 9789750751110 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Mezbaha Beş kitap özeti, Mezbaha Beş pdf oku, Mezbaha Beş yandex, Kurt Vonnegut e-kitap pdf, Mezbaha Beş PDF Drive, Mezbaha Beş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Mezbaha Beş PDF Oku

Mezbaha Beş Kısa Özet

Yaşamın Her Anını Farklı Bir Şekilde Deneyimlemek İsteyenlere!

Dinleyin: Billy Pilgrim zamanda koptu.

Billy bunak bir dul olarak uykuveyaldı ve düğün gününde uyandı. 1955’te bir kapıdan geçti ve 1941’de bir başka kapıdan çıktı. O kapıdan tekrar geçti ve kendini 1963’te buldu. Doğumunu ve ölümünü birden çok kere gördüğünü ve aradaki tüm olaylara gelişigüzel seyahatler yaptığını dile getiriyor.

Öyle dile getiriyor.
 
Billy Pilgrim zamanın akışından kopmuştur. Artık yaşamını dilediği gibi ileriye ve geriye sarabilir. İsterse Tralfamadore gezegeninden uzaylıların kendisini kaçırdığı güne, isterse savaş esiri olarak tutulduğu Dresden’i müttefik uçaklarının bombaladığı güne ışınlanabilir. Billy’nin parçalanmış yaşamı hepimize kendi yaşamımızda aradığımız anlamı düşündürüyor. Mezbaha Beş bir modern klasik – Vonnegut’un başyapıtı.
 
#vonnegut #ikincidünyasavaşı #uzaydayolculuk #seneler #parçalananzaman
 
*Çok sert ve çok komİk. Hüzünlü ve keyifli. Tam bir Vonnegut eseri.*

The New York Times

Mezbaha Beş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu