Hukuk Kitapları

Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun PDF indir

Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun PDF indir, e-kitap sitemizde Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Cemal Ruhi tarafından kaleme alınan Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun kitabı 1046 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun kitabını 9786057622013 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun kitap özeti, Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun pdf oku, Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun yandex, Ahmet Cemal Ruhi e-kitap pdf, Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun PDF Drive, Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun PDF Oku

Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun Kısa Özet

27.11.2007 tarih ve 5718 sayılı Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun 12 Aralık 2007 tarih ve 26728 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yayımı tarihinde yürürlüğe girmiştir. 

Bu Kanun ile 20.05.1982 tarih ve 2675 Sayılı Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanunda bulunan maddelerin bazıları aynen bazıları da kısmen muhafaza edilmiştir. Bundan dolayı bir çok maddeye yeniden madde gerekçesi hazırlanmamıştır. Bazı maddeler ise kısmen muhafaza edilip, kısmen değiştiğinden bu maddelere de değişen kısım için madde gerekçesi hazırlanmış, değişmeyen kısmı için madde gerekçesi hazırlanmamıştır. Bu nedenle eserde bulunan madde gerekçeleri, eski ve yeni Kanun madde gerekçeleri dikkate alınarak oluşturulmuştur.

Eserde her madde altında kısa akademik açıklamalarda bulunulmuş ve maddeler ile alakalı milletlerarası anlaşma listesi de verilmiştir. Bu yolla milletlerarası özel hukuk ile ilgilenenlere, uygulamacılara ve öğrencilere faydalı olmaya çalışılmıştır.

Eserde daha çok yeni ve güncel içtihatlara yer verilmiştir.

Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu