Edebiyat Kitapları

Milyarder ve Keşiş PDF indir

Milyarder ve Keşiş PDF indir, e-kitap sitemizde Milyarder ve Keşiş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Vibhor Kumar Singh tarafından kaleme alınan Milyarder ve Keşiş kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Milyarder ve Keşiş kitabını 9786257671767 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Milyarder ve Keşiş kitap özeti, Milyarder ve Keşiş pdf oku, Milyarder ve Keşiş yandex, Vibhor Kumar Singh e-kitap pdf, Milyarder ve Keşiş PDF Drive, Milyarder ve Keşiş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Milyarder ve Keşiş PDF Oku

Milyarder ve Keşiş Kısa Özet

“Geçmişte ne yaşanmış olursa olsun yahut bugün nerede durursan dur, her zaman yeniden başlayabileceğini hatırlamak çok mühim çünkü gelecek bugüne bağlıdır. Her yarın bugün başlar.”

Ya bir gün mutlulukla alakalı size öğretilen bazı şeylerin yanlış olduğunu öğrenirseniz?.. 

Ya bir gün mutluluğun bir hedef olmadığını, bundan dolayı elde edilemeyeceğini fark ederseniz?.. 

Ya bir gün müthiş hazineye giden yolun sıradan bir yol olduğunu keşfederseniz?.. 

En büyük bilgelik genelde en basit bilgide bulunur.

Mutluluk felsefi bir muamma değil, ulaşılabilir bir ruh halidir. Sadece bunu anlamak için günlük yaşamın en basit ve en ufak eylemleriyle en büyük sevinçlerin nasıl yaşanabileceğini öğrenmek gerekiyor. Haydi, mutluluğu bir bilinmezlik olmaktan çıkaralım ve şu sıradan soruya sıradışı bir yanıt bulalım: Mutlu musunuz?

Bu kitap, toplumun farklı kesimlerinden iki adam olan Milyarder ile Keşiş’in en temel insani istek olan mutluluğa ulaşma hususunda çıkarımlarını anlatırken, bizlere bu yolda pusulamız olacak mühim bir harita bırakıyor.

Milyarder ve Keşiş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu