Çocuk Kitapları

Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye PDF indir

Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye PDF indir, e-kitap sitemizde Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Joshua George tarafından kaleme alınan Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye kitabı 32 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye kitabını 9786051980843 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye kitap özeti, Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye pdf oku, Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye yandex, Joshua George e-kitap pdf, Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye PDF Drive, Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye PDF Oku

Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye Kısa Özet

Minik turuncu balıklarla dolu bir resifte yaşayan minik bir turuncu balık olmaktan çok sıkılan Gigi, bir yolculuğa çıkar ve kendini minik mavi balıklarla dolu bir resifte bulur.

Bu yeni dostlarıyla tanışırken birazcık ama yalnızca birazcık! abartıp bir balina olduğunu söylemesinde ne gibi bir problem yaşanabilir ki Cesaret, arkadaşlık ve doğruluğun değerini; ufak bir balığın bile ne kadar büyük fark yaratabileceğini anlatan keyifli bir hikâye.

Minik Balina – Bol Balıklı Bir Hikaye PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu