PDF İndir

Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik PDF indir

Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik PDF indir, e-kitap sitemizde Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik kitabını 9789756391518 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik kitap özeti, Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik pdf oku, Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik yandex, Lev Nikolayeviç Tolstoy e-kitap pdf, Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik PDF Drive, Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik PDF Oku

Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik Kısa Özet

Büyük Astronomi dehasının yaşamını konu alan bu kitap, KOPERNİK’i yaşadığı dönemin sosyo-ekonomik, toplumsal ilişkileriyle birlikte ele almakta ve konu, döneme ait görsellerle desteklenmektedir.

Bu kitap bunun yanı sıra Kilisenin eğitim ve bilim üzerindeki baskısına rağmen Kopernik’in şüpheci eğilimi sonucu eski astronomik düşünceleri reddederek Güneş merkezli bir sistem oluşturmasının da öyküsünü içermektedir.

Modern Astronominin Kurucusu – Kopernik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu