PDF İndir

Modern Bütünleşik Afet Yönetimi PDF indir

Modern Bütünleşik Afet Yönetimi PDF indir, e-kitap sitemizde Modern Bütünleşik Afet Yönetimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İrfan Macit tarafından kaleme alınan Modern Bütünleşik Afet Yönetimi kitabı 158 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Modern Bütünleşik Afet Yönetimi kitabını 9786052887356 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Modern Bütünleşik Afet Yönetimi kitap özeti, Modern Bütünleşik Afet Yönetimi pdf oku, Modern Bütünleşik Afet Yönetimi yandex, İrfan Macit e-kitap pdf, Modern Bütünleşik Afet Yönetimi PDF Drive, Modern Bütünleşik Afet Yönetimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Modern Bütünleşik Afet Yönetimi PDF Oku

Modern Bütünleşik Afet Yönetimi Kısa Özet

İnsanların günlük yaşantısını aniden kesintiye uğratan doğa, teknoloji yahut insan kaynaktan olaylar afet olarak adlandınlir. Her an Dünya`da yahut Ay`a gidilmesinden bu yana son elli yıldan sonra uzayda yaşayabileceğimiz bu istenmeyen olaylar nedir? Zararları nasıl azaltılır? Bir afet yöneticisi stratejik planlannı yaparken nelere dikkat etmeli, bilişim teknolojisinin afetlerdeki yeni faydaları nelerdir, bilişim afetlerin etkisinden kurtulmamıza ne kadar yardımcı olmaktadır. Bu kitapta bahsi geçen bu sorular ile alakalı çok sayıda soruya yanıt aranmıştır.

Mobil bilişimin şimdilerde her alanda olduğu gibi afetlerde de kullanılmaya başlaması ile afetlerde yeni mobil çözüm yaklaşımları ortaya çıkmaya başlamıştır. Okuyucuya kitabın ilk bölümlerinde afetlerin ortaya koyduğı istemeyen etkilerden kurtulmak, zararlarını azaltmak, önleyici planlar yapmak için afet yöneticilerinin alması gereken kararlar anlatılmaktadır. Kitabın son bölümlerine doğru mobil bilişim sistemlerinin afetlerde etkin olarak kullanılması ile alakalı çeşitli bilgiler bölümler halinde anlatılmıştır.

Modern Bütünleşik Afet Yönetimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu