Edebiyat Kitapları

Monster Cilt 1 PDF indir

Monster Cilt 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Monster Cilt 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Naoki Urasawa tarafından kaleme alınan Monster Cilt 1 kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Monster Cilt 1 kitabını 9786057784964 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Monster Cilt 1 kitap özeti, Monster Cilt 1 pdf oku, Monster Cilt 1 yandex, Naoki Urasawa e-kitap pdf, Monster Cilt 1 PDF Drive, Monster Cilt 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Monster Cilt 1 PDF Oku

Monster Cilt 1 Kısa Özet

Herkes yaşamının bir noktasında tereddüte düşer. Yetenekli cerrah Dr. Kenzo Tenma için de bu durum farklı değil. Lakin başarılı bir kariyer peşinde koşmayı bırakıp hayat kurtarma yeminine yoğunlaşmasının zalim bir yaratığın doğumuyla sonuçlanacağını bilmesi olabilecek olamazdı. Şimdiyse iyi ve kötüye dair tüm şüpheleri dehşet verici bir somutlukla karşısında.

Yıllar ardından, çalkantılı bir birleşme zamanından geçmiş Almanya’da, orta yaşlı ve çocuksuz çiftler peş peşe cinayetlere kurban gitmektedir. Seri katilin kimliği belli. Cinayetlerinin nedeniyse muamma.

Dr. Tenma, katilin ikiz kardeşini bulmak ve bu *Canavar*ın sırrını çözmek için yola koyuluyor.

Monster Cilt 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu